Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Buitendijk, abstract blauw
Resultaat: 70 EUR

Anton Buytendijk (Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, abstracte compositie 90x109cm. Cond.: G

Trees Suringh
Resultaat: 90 EUR

Trees Suringh, olieverf op linnen, abstracte compositie 100x80cm. Cond.: R-G

Ets/gravure, romantisch paar
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 17e eeuw (monogram HV), gravure op papier, romantisch paar "Dum male Lascivi nimium cohibentur ocelli In vitium preceps stulta inventa ruit VISVS" 12,5x17,5cm. Cond.: G

Schilderij, Karl Örbo
Resultaat: 85 EUR

Karl Örbo (waarschijnlijk) (1890 - 1958 Zweedse School), olieverf op paneel, landschap met hooimijten 48x50cm. Cond.: G

Schilderij, Mils
Resultaat: 25 EUR

Mils ca. 1940, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met windmolen 100x50cm. Cond.: G

P. Roussel
Resultaat: 225 EUR

P.Roussel (Jugendstil) (mogelijk Paul Hippolyte Roussel 1867-1928) antiek hout gestoken paneel met inschildering ca. 1900. 47x66cm., In goede staat

R. Prins
Resultaat: 110 EUR

Riekele Prins ( Bedum 1905 - 1954 De Ploeg groningen), aquarel op papier, duinpad 55x37cm. Cond.: G

A.C. van Noort, strand
Resultaat: 450 EUR

Arie Cees van Noort ( 1914 - 2003), olieverf op linnen, strandgezicht zandvoort Holland 45x35cm. Cond.: G

2 Schilderijen op zijde
Resultaat: 45 EUR

Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G

Boersma, stilleven
Resultaat: 120 EUR

F. Boersma, olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

Gesigneerd B. Brugman
Resultaat: 70 EUR

Berry Brugman (Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, bosgezicht 45x50cm. Cond.: G

Ongesigneerd stilleven
Resultaat: 65 EUR

Ongesigneerd (waarschijnlijk Anton Buytendijk, Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, bloementuin 100x110cm. Cond.: G

Henry Kley, landschap
Resultaat: 55 EUR

Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op linnen, abstract landschap 48x30cm. Cond.: G

Schilderij Buitendijk, abstract landschap
Resultaat: 170 EUR

Anton Buytendijk (Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, landschap 80x90cm. Cond.: G

Jagers met honden
Resultaat: 30 EUR

Oude Engelse jachtprent, naar J.S. Sanderson Welles ca. 1930, reproductie op papier 43x28cm. Cond.: R

Schilderij, botters
Resultaat: 50 EUR

M. Eichert ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen (kras), botters aan het strand 100x70cm. Cond.: R-G

Russisch schilderij
Resultaat: 40 EUR

Russische School (Kapitonova Alexandra), olieverf op linnen, parkeerplaats met auto's in de sneeuw 40x30cm. Cond.: G

Russisch schilderij
Resultaat: 40 EUR

Russische School (Domotyrko Dmitry), olieverf op paneel, landschap met hooimijten 37x25cm. Cond.: G

Batek met vogel
Resultaat: 50 EUR

Suwela Ubud Bali 1988 (batek schilderij), olieverf op linnen, vogels bij een waterpoel 133x90cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1930, winter
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, winters landschap 45x35cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1930, tulpen
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met tulpen 56x45cm. Cond.: G

W.G.H., stilleven
Resultaat: 40 EUR

Monogram W.G.H. ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met vijzel en fruit 46x36cm. Cond.: G

Ongesigneerd stilleven
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit en tin 24x30cm. Cond.: R-G

Ongesigneerd 19e eeuw, burcht
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijke restsignatuur 19e eeuw, olieverf op paneel, burcht met figuren aan het water (naad in het paneel) 31x39cm. Cond.: R