Twee Oosterse benen bewerkte snuifflesjes met erotische voorstelling 20e eeuw in goede staat 8-9cm.
Lot divers oud parelmoer en been. 6 Delen benen bestek, 1e helft 20e eeuw, 2 Chinese benen servetringen, 1e helft 20e eeuw en parelmoerdoosje ca. 1900
Oude ivoren nijlpaard ca. 1930 in goede originele staat 6x9,5x5cm.
Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een oude man met stok en mand 17cm. Cond.: G
Twee oude ivoren Chinese snuifflesjes 1e helft 20e eeuw in goede staat, voorstellend oude Chinese wijsheren 8,5-9,5cm. Cond.: G
Drie antieke ivoren figuren; 1x Farao, 1x ridderbuste en 1x Chinees figuur 10-12,5cm.
Zes oude Chinese benen snuifflesjes met dieren- en bloemendecor 20e eeuw in goede staat 7cm.
Drie Japanse benen handgesneden figuren 20e eeuw ca. 5cm. Cond.: G
Decoratieve Chinees bewerkte benen tand 2e helft 20e eeuw op houten console. 30x74x10cm. Cond.: G
Twee delen antiek ivoor; 1x visitekaartenhouder (helft mist) China, zeer gedetailleerd 10x7,3x1cm. en 1x brievenopener 16x2cm. Cond.: R
Zeven oude Chinees ivoren figuren 1e helft 20e eeuw (1 figuur beschadigd) Cond.: R-G
Ivoren Corpus CHristie op houten kruis 19e eeuw, gedetailleerd (2 spijkers missen) 19x8cm. Cond.: G
Antieke ivoren bewerkte tand met olifantendecor in goede staat 72cm. Cond.: G
Antiek Japanse ivoren okimono (parasolverkoper) ca. 1900, gesigneerd. 1 Deel mist H.: 11cm. Cond.: G
Ivoren Mariabeeld (waarschijnlijk 18e eeuw), oudere restauratie H.: 18cm. Cond.: R-G
Oude Chinees of Japans antiek ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een lachende man met karper (gesigneerd) 15cm. Cond.: G
Antieke ivoren handgesneden dekseldoos met pallisanderhout. Decor van figuren in landschappen ca. 1900 14x8x9cm. Cond.: G