Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Mini-bar
Resultaat: 130 EUR

Oude boulle stijl likeurkist 20e eeuw met kristallen likeurset bestaande uit; 4 karaffen (1x beschadigd) en 15 facetgeslepen likeurglazen 27x32x25cm. Cond.: G

Jacht-bestek
Resultaat: 50 EUR

Cassette met Solingen jachtbestek (6-persoons mes en vork) 20e eeuw in goede staat 25x36cm.

Speculaasplanken
Resultaat: 50 EUR

Grote partij oude speculaasplanken ca. 1900 (20 stuks) in goede staat 18-90cm.

Diverse boeken
Resultaat: 110 EUR

Kavel antiquarische boeken o.a; Anno 1724 oudheden en gestichten van Groningen en Groningerland door Christiaan Vermey 1724, 1x anno 1788 Wienerisches Kochbuch in sechs ablage verteilt, 5x Oeuvres de ...

Marmelade-houder
Resultaat: 50 EUR

Zware plated marmelade-houder ca. 1920, gemerkt Wiskemann met glazen houders. In zeer goede staat 17x11,5x9,5cm.

Oud kanon
Resultaat: 60 EUR

Oud ijzeren met eikenhouten kanon ca. 1930 met opschrift "Stafsjö Bruk" in goede staat 18x36x16cm.

2 Lampen, empire stijl
Resultaat: 90 EUR

Twee empire-stijl tafellampen 2e helft 20e eeuw met houten zuil en messing capitellen 58xø26cm. Cond.: G

Sieradenkastje, Tibetaans
Resultaat: 50 EUR

Tibetaans sieradenkistje met leder bekleed en beschilderd met decor van flora en vogels 21e eeuw 27x32x20cm.

Buste
Resultaat: 70 EUR

Grote oude Art Nouveau stijl damesbuste, bronskleurig gepatineerd (kalk). Gesigneerd R. Aurelio 20e eeuw in goede staat 57x35x20cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

2 Sigarenknippers
Resultaat: 45 EUR

Twee oude/antieke sigarenknippers; 1x messing Art Deco, groene patina en 1x gegraveerd, nikkel met messing gegraveerd ca. 1900 (beide Duitsland) 12-16cm. Cond.: G

2 Koperen kranen
Resultaat: 60 EUR

Twee grote koperen kranen 19e eeuw in goede originele staat 18-32cm.

Rookpijp
Resultaat: 150 EUR

Aparte zeldzame barnsteen met meerschuim tabakspijp uit de 19e eeuw met origineel lederen foedraal in goede originele staat 8x14x2,5cm.

2 Opbergkisten
Resultaat: 40 EUR

Twee opbergkisten; 1x Kampfer koloniaal met koperen beslag en grepen ca. 1900 25x58x31cm. en 1x eikenhouten kist ca. 1900 36x24x30cm. Cond.: G

2 Koffers
Resultaat: 35 EUR

Twee oude koffers: 1x speciale sieraden juwelierskoffers voor ringen etc. 40x32x7cm. en 1x lederen aktentas 33x44x17cm. Cond.: G

Hangvitrine
Resultaat: 85 EUR

Duitse eikenhouten hangvitrine ca. 1930 met gebogen glas 54x74x32cm. Cond.: G

Set in koffer
Resultaat: 20 EUR

Oude toiletset ca. 1930 met spiegel en diverse accessoires (1 schaartje mist) 5x31x22cm. Cond.: G

Scheepslamp
Resultaat: 30 EUR

Grote messing stormlamp ca. 1900, geëlectrificeerd 50xø33cm. Cond.: R

Theedoosje
Resultaat: 30 EUR

Palisanderhouten 19e eeuwse theedoos met plated "thee", origineel slot. sleutel en binnenwerk 8x11,5x9cm.

2 Kistjes + Weegschaal
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse koloniale kisten met koperen beslag 50x24x13cm. en 37x34x34cm. en een 19e eeuwse weegschaal 33x16x30cm. Cond.: G

9 Ets platen, ikonen
Resultaat: 40 EUR

Negen antieke koperen ikonen, waarschijnlijk gebruikt als drukplaten (later vastgezet op moderne achterkant) 13-19cm. Cond.: R-G

Kandelaar + lamp
Resultaat: 50 EUR

Oude compositie metalen lampenvoet en kaarskandelaar 20e eeuw 37-55cm. Cond.: G

V.O.C. Batavia, bladen
Resultaat: 20 EUR

Zeldzaam dagverhaal der handelingen van het vertegenwoordigend lichaam Des Bataafschen Volks. No. 699 zitting van maandag den 9en dinsdag den 16 december 1799 Batavia. Geheel bestaand uit 12 pagina's ...