Oude boulle stijl likeurkist 20e eeuw met kristallen likeurset bestaande uit; 4 karaffen (1x beschadigd) en 15 facetgeslepen likeurglazen 27x32x25cm. Cond.: G
Cassette met Solingen jachtbestek (6-persoons mes en vork) 20e eeuw in goede staat 25x36cm.
Grote partij oude speculaasplanken ca. 1900 (20 stuks) in goede staat 18-90cm.
Kavel antiquarische boeken o.a; Anno 1724 oudheden en gestichten van Groningen en Groningerland door Christiaan Vermey 1724, 1x anno 1788 Wienerisches Kochbuch in sechs ablage verteilt, 5x Oeuvres de ...
Zware plated marmelade-houder ca. 1920, gemerkt Wiskemann met glazen houders. In zeer goede staat 17x11,5x9,5cm.
Oud ijzeren met eikenhouten kanon ca. 1930 met opschrift "Stafsjö Bruk" in goede staat 18x36x16cm.
Twee empire-stijl tafellampen 2e helft 20e eeuw met houten zuil en messing capitellen 58xø26cm. Cond.: G
Tibetaans sieradenkistje met leder bekleed en beschilderd met decor van flora en vogels 21e eeuw 27x32x20cm.
Grote oude Art Nouveau stijl damesbuste, bronskleurig gepatineerd (kalk). Gesigneerd R. Aurelio 20e eeuw in goede staat 57x35x20cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.
Twee oude/antieke sigarenknippers; 1x messing Art Deco, groene patina en 1x gegraveerd, nikkel met messing gegraveerd ca. 1900 (beide Duitsland) 12-16cm. Cond.: G
Twee grote koperen kranen 19e eeuw in goede originele staat 18-32cm.
Aparte zeldzame barnsteen met meerschuim tabakspijp uit de 19e eeuw met origineel lederen foedraal in goede originele staat 8x14x2,5cm.
Twee opbergkisten; 1x Kampfer koloniaal met koperen beslag en grepen ca. 1900 25x58x31cm. en 1x eikenhouten kist ca. 1900 36x24x30cm. Cond.: G
Twee oude koffers: 1x speciale sieraden juwelierskoffers voor ringen etc. 40x32x7cm. en 1x lederen aktentas 33x44x17cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten hangvitrine ca. 1930 met gebogen glas 54x74x32cm. Cond.: G
Oude toiletset ca. 1930 met spiegel en diverse accessoires (1 schaartje mist) 5x31x22cm. Cond.: G
Palisanderhouten 19e eeuwse theedoos met plated "thee", origineel slot. sleutel en binnenwerk 8x11,5x9cm.
Twee 19e eeuwse koloniale kisten met koperen beslag 50x24x13cm. en 37x34x34cm. en een 19e eeuwse weegschaal 33x16x30cm. Cond.: G
Negen antieke koperen ikonen, waarschijnlijk gebruikt als drukplaten (later vastgezet op moderne achterkant) 13-19cm. Cond.: R-G
Oude compositie metalen lampenvoet en kaarskandelaar 20e eeuw 37-55cm. Cond.: G
Zeldzaam dagverhaal der handelingen van het vertegenwoordigend lichaam Des Bataafschen Volks. No. 699 zitting van maandag den 9en dinsdag den 16 december 1799 Batavia. Geheel bestaand uit 12 pagina's ...