Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Rijstkommen, figuur
Resultaat: 360 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G

2 Jade paarden
Resultaat: 140 EUR

Twee grote (jade?) paarden op houten voet, China. Beide beschadigd 18x26x6cm. en 13x26x5cm. Cond.: M

Groot Hummel beeld
Resultaat: 230 EUR

Groot Hummel figurengroep van Goebel voorstellend twee meisjes die een bolderwagen voorttrekken met een jongentje erin (Frohe Fahrt), nr. 406 met originele doos (jaarstuk 1987). 16,5x18,5cm. Cond.: U

Kavel antieke tegels
Resultaat: 50 EUR

Doos met diverse antieke tegels met schildpad-effect ca. 1900, beschadig en goede conditie 13x13cm.

2 Snuifflesjes
Resultaat: 25 EUR

Twee snuifflesjes: 1x Chinees porseleinen snuiffles ca. 1900-1930 met floraal decor in goede staat 7xø6cm. en 1x oud Chinees natuurstenen parfumfles met paardmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 7,...

Hummel beeld + beer
Resultaat: 360 EUR

Hummel beeld met Steiff beer getiteld "Am Weinachtsbaum mit Teddybär" der FA Steif nr. 2015 (1998) met originele doos 17,6x14cm. en Beer: 14cm. Cond.: U

Hummel 331
Resultaat: 115 EUR

Hummel figuur (Am schadeweg), nr. 331 met originele doos (1979-1990) H.: 17cm. Cond.: G

4x Hummel
Resultaat: 135 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met kinderwagen (Ausfahrt), nr. 375 3/0 (1990-1999), 9cm. Cond.: U, 1x jongentje met 3 hazen (Hazenvater), nr. 58 (1979-1990) 9cm. Cond.: U, 1x jongen en meis...

Aardewerken kan
Resultaat: 60 EUR

Vroege Jacobakan ca. 1500 met verbrede uitgeknepen voet en restglazuur. Bodemvondst, vermoedelijk Rijnland Duitsland. In goede staat zonder beschadingen 19cm. Cond.: G

2 Chin. koffieserviesjes
Resultaat: 25 EUR

Twee Chinees porseleinen serviezen ca. 1930; 1x mokkaservies met blauw CHinees decor (9-delig), bestaande uit koffiekan, melk- en suikerpot, 6 kop&schotels in goede staat, en 1x theeservies (oranje-ro...

Bloempot, blauw/wit
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen bloempot (mogelijk overgangsperiode) met rondom diepblauw decor van figuren in landschap 15xø19,2cm. Cond.: G

2 Fam Rose rijstkommen
Resultaat: 250 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen 3-delige rijstkommen Familie Roze. Gesigneerd en met decor van draken en bloemen. 1 Kopje met minimale chips rand 9xø9cm. Cond.: G

Capucijner vaas
Resultaat: 140 EUR

Grote 19e eeuwse capucijner vaas met 2 Chinese landschappendecors. Rand van voet beschadigd 25xø10cm. Cond.: R

Tettau Jugendstil vaas
Resultaat: 15 EUR

Grote antieke Tettau porseleinen oorvaas Jugendstil ca. 1900 met figuren- en gouddecor. Stuk bodem is gelijmd Cond.: M

Servies Petrus Regout
Resultaat: 85 EUR

Antiek Societe Ceramique Maastricht serviesgoed (9 delen) met handbeschilderd bloemendecor; 1x grote theepot, 1x koffiepot, 1x suikerpot, 6x kop&schotel (1x chip binnenrand theepot, 1x chip kopje) 7-2...

Russisch beeldje, aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Oud Russisch terracotta beschilderd figuur (etiket) in goede staat 25xø14cm.

Rosenthal vaasje
Resultaat: 25 EUR

Oud Duits Rosenthal keramieken bolvaas door Walter Mutse 10xø10cm. Cond.: G

Keramieken vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude Chinese keramieken vaas 20e eeuw met groen/grijs cracele glazuur in goede staat 21xø14cm.

Chinese vaas, vierkant
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese vierkante gebuikte porseleinen vaas met floraal decor en paradijsvogels 20e eeuw in goede staat 30,5x13,5x13,5cm.

Fayence dekselpot
Resultaat: 15 EUR

Grote Portugese Fayence dekselpot nr. 518 Berardos handpainted sec-xvii Portugal Coïnbra van Gelder collectie. Met decor van bloemen- en dieren 33xø17cm.

Dekselvaas, Copenhagen
Resultaat: 25 EUR

Oude Deens porseleinen Royal Copenhagen dekselvaas met floraal decor, nr 10/1084, 13xø8cm.

7-Delig gebaksstel
Resultaat: 20 EUR

Oud Engels keramieken 7-delige gebaksset met caketablet ca. 1930 met floraal decor. Gemerkt Blossom Phoenix England. 14,5x18,5cm. en 30x14,5cm. Cond.: G

Boch, kaststel
Resultaat: 25 EUR

Oud Boch keramieken kaststel ca. 1920 van Royal Sphinx Belgium met molen en landschapsdecor in goede originele staat 46x15x15cm. en 26xø13cm.

Penselenvaasje
Resultaat: 75 EUR

Oude Chinese porseleinen penselenvaas ca. 1930 met figuren in landschapsdecor in goede staat 12xø9cm.