Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G
Twee grote (jade?) paarden op houten voet, China. Beide beschadigd 18x26x6cm. en 13x26x5cm. Cond.: M
Groot Hummel figurengroep van Goebel voorstellend twee meisjes die een bolderwagen voorttrekken met een jongentje erin (Frohe Fahrt), nr. 406 met originele doos (jaarstuk 1987). 16,5x18,5cm. Cond.: U
Doos met diverse antieke tegels met schildpad-effect ca. 1900, beschadig en goede conditie 13x13cm.
Twee snuifflesjes: 1x Chinees porseleinen snuiffles ca. 1900-1930 met floraal decor in goede staat 7xø6cm. en 1x oud Chinees natuurstenen parfumfles met paardmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 7,...
Hummel beeld met Steiff beer getiteld "Am Weinachtsbaum mit Teddybär" der FA Steif nr. 2015 (1998) met originele doos 17,6x14cm. en Beer: 14cm. Cond.: U
Hummel figuur (Am schadeweg), nr. 331 met originele doos (1979-1990) H.: 17cm. Cond.: G
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met kinderwagen (Ausfahrt), nr. 375 3/0 (1990-1999), 9cm. Cond.: U, 1x jongentje met 3 hazen (Hazenvater), nr. 58 (1979-1990) 9cm. Cond.: U, 1x jongen en meis...
Vroege Jacobakan ca. 1500 met verbrede uitgeknepen voet en restglazuur. Bodemvondst, vermoedelijk Rijnland Duitsland. In goede staat zonder beschadingen 19cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen serviezen ca. 1930; 1x mokkaservies met blauw CHinees decor (9-delig), bestaande uit koffiekan, melk- en suikerpot, 6 kop&schotels in goede staat, en 1x theeservies (oranje-ro...
Chinees porseleinen bloempot (mogelijk overgangsperiode) met rondom diepblauw decor van figuren in landschap 15xø19,2cm. Cond.: G
Twee prachtige Chinees porseleinen 3-delige rijstkommen Familie Roze. Gesigneerd en met decor van draken en bloemen. 1 Kopje met minimale chips rand 9xø9cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse capucijner vaas met 2 Chinese landschappendecors. Rand van voet beschadigd 25xø10cm. Cond.: R
Grote antieke Tettau porseleinen oorvaas Jugendstil ca. 1900 met figuren- en gouddecor. Stuk bodem is gelijmd Cond.: M
Antiek Societe Ceramique Maastricht serviesgoed (9 delen) met handbeschilderd bloemendecor; 1x grote theepot, 1x koffiepot, 1x suikerpot, 6x kop&schotel (1x chip binnenrand theepot, 1x chip kopje) 7-2...
Oud Russisch terracotta beschilderd figuur (etiket) in goede staat 25xø14cm.
Oud Duits Rosenthal keramieken bolvaas door Walter Mutse 10xø10cm. Cond.: G
Oude Chinese keramieken vaas 20e eeuw met groen/grijs cracele glazuur in goede staat 21xø14cm.
Oude Chinese vierkante gebuikte porseleinen vaas met floraal decor en paradijsvogels 20e eeuw in goede staat 30,5x13,5x13,5cm.
Grote Portugese Fayence dekselpot nr. 518 Berardos handpainted sec-xvii Portugal Coïnbra van Gelder collectie. Met decor van bloemen- en dieren 33xø17cm.
Oude Deens porseleinen Royal Copenhagen dekselvaas met floraal decor, nr 10/1084, 13xø8cm.
Oud Engels keramieken 7-delige gebaksset met caketablet ca. 1930 met floraal decor. Gemerkt Blossom Phoenix England. 14,5x18,5cm. en 30x14,5cm. Cond.: G
Oud Boch keramieken kaststel ca. 1920 van Royal Sphinx Belgium met molen en landschapsdecor in goede originele staat 46x15x15cm. en 26xø13cm.
Oude Chinese porseleinen penselenvaas ca. 1930 met figuren in landschapsdecor in goede staat 12xø9cm.