Twee 19e eeuwse kristallen karaffen met amandelslijpsel, 1 stop binnenin stukje af 34-37cm. Cond.: R-G
Aparte Art Deco glazen bonbonschaal (glasfusing) ca. 1930 met duiven opgewerkt (ongemerkt) 15xø18cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse A.D. Copier whiskyglas met 8-kantige groene voet 12xø9cm. Cond.: G
Driedelige opaline glazen 19e eeuwse handbeschilderd kaststel in goede staat 23-35cm.
Twee antieke Jugendstil vazen met gouddecor; 1x groen glas (nr. 140/359, chip) en 1x blauw glas (gesigneerd Sellin a R., chip) 10,5-20cm. Cond.: R
Prachtige kristallen geslepen glazen 48x (bij elkaar horend) 20e eeuw met hetzelfde slijpsel in goede staat
Antieke 19e eeuwse karaf met kristal, facetgeslepen en compositie-metalen montuur ca. 1870 20x10xø9,5cm.
Duitse kristallen bokaal met gravering rondom "Gluck, Freude, Glaube, Hoffe, Liebe", minimale beschadiging voet 14,8xø8cm.
Hollandse biedermeier kristallen kaasstolp met amandelslijpsel en ruitslijpsel (chips van onderschotel). Huwelijk van twee delen 21xø19cm. Cond.: R
Drie delen oud kristal; 1x grote kristallen karaf, facetgeslepen (goed), 1x kleine karaf ca. 1900 (goed) en 1x facetgeslepen schenkkan (goed) 19-23cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse mondgeblazen glazen mand (lichtgroen) 26xø20cm. Cond.: G
Kristallen 3-delige bowlpot (sterslijpsel)19e eeuw; onderschotel, bowlpot en sleef. Minimale chips bij bowlpot 36xø21cm. Cond.: R-G
Kavel van 6 delen ou bewerkt kristal; 5x facetgeslepen en gegraveerde wijnglazen en 1x 19e eeuws schenkkannetje met plated montuur 14-16cm. Cond.: G
Vierkante geslepen kristallen schotel 22cm., geslepen kristallen bloemenvaas H.20cm.,. en geslepen kristallen karaf met geslepen stop, florale geëtste graveringen en geslepen ster op de bodem
Waaierkristallen bonbonschaal met plated hengsel in zeer goede staat 16xø16cm.
Oude Hollandse groenglazen Copier Leerdam asbak in goede staat 5xø14cm.
Vijftien delen antiek waaierkristal (minimale chips 8-11cm. Cond.: R-G
Kavel divers oud glaswerk o.a; 6 likeurglaasjes ca. 1900 met emaille beschildering (2 met chip), 2x design vaasje, 1x Baccarat glazen voet met putti, 1x losse stop en 1x inktpot (chip) 5-21cm. Cond.: ...
Twee delen antiek glaswerk 19e eeuw; 1x grote antieke glazen bierlaars voor 2,5L en 1x bierpul 0,3L. Beide mondgeblazen 17-33cm. Cond.: G
Twee mooie oude Copier glazen geribbelde vazen (rookglas) 16xø12cm. en 23xø14cm. Cond.: G
Twee Duitse glazen bierpullen met tinnen deksels ca. 1880, historisme. H.: 17-18cm. Cond.: G
Grote oude glazen presenteerschaal van Val Saint Lambert met decor van kreeft,krab,vis en schelp ø33,3cm. Cond.: G
Drie delen oud glaswerk; 1x geslepen dekselcoupe (chip af), 1x geschulpte bruin-glazen vaas en 1x Orrefors Sweden schaal 13-38cm. Cond.: R-G