Groot oud Perzisch handgeknoopt kleed met leeuwen- en bokkendecor, tijgers en Inidsche figuren. Mogelijk gesigneerd en tevens met decor van bloemen en vogels in goede staat 360x250cm.
Oud Perzisch tapijt in diverse kleuren (rood/blauw/zwart) Cond.: R, 230x156cm.
Groot oud Perzisch kleed, bordeaux rood met blauw-creme tinten in goede staat 160x190cm.
Twee kleine Perzische kleden in goede staat 130x75cm. en 90x148cm.
Oud Perzisch handgeknoopt kleed in de tinten blauw/rood/creme in goede staat 210x138cm.
Twee oude Perzische handgeknoopte kleden in redelijk tot goede staat 125x88cm. en 110x62cm.
Handgeknoopt Perzisch tapijt met zes medaillons in het midden. 128x78cm., Cond.:G
Bordeaux rood oud Perzisch handgeknoopt tapijt 200x117cm. Cond.: G
Groot Perzisch kleed in de tinten donkerblauw, bordeaux, etc. met floraal decor 184x270cm. Cond.: G
Groot oud fijngeknoopt Perzisch tapijt met floraal decor 380x273cm. Cond.: R
Oud/antiek Perzisch handgeknoopt kleed. Donkerblauw/roodbruin/creme/roze/rood/geel tinten 198x125cm. Cond.: R
Antiek groot Perzisch tapijt, voornamelijk in rood/blauw tinten 348x285cm. Cond.: M
Oud Perzisch handgeknoopt kleed in redelijke staat 115x69cm. Cond.: R
Groot oud Perzisch tapijt, fijngeknoopt en veelkleurig 322x260cm. Cond.: R
Groot oud Perzisch tapijt in aardetinten met floraal decor (warme tinten) in goede staat 260x325cm.