Roodmarmeren pendule ca. 1870 met bronzen armaturen, 8-daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 50x22x14cm.
Frans marmeren 3-delig klokkenstel met kaars-kandelaars ca. 1880, met 8-daags uurwerk en kwikslinger. Minimale chip, voetje en rugzijde weg.44x53x13cm. en 13x26cm. Cond.: R
Bronzen historisme klokkenstel ca. 1880 met 5-lichts kaarskandelaars in zeer goede staat. 8-Daags uurwerk met halfuurslag, recentelijk door klokkenmaker volledig nagekeken 37-38cm.
Decoratieve Louis-Seize stijl wandklok, 2e helft 20e eeuw. houtgestoken met zwart, mechanisch uurwerk zonder slagwerk. 60x30x7cm., Cond.:G
Koperen schouwklok ca. 1900, gegraveerd met bloemendecor en 8-daags uurwerk met halfuur slag. in goede staat 28x12x40cm.
Grote 19e eeuwse staartklok met dubbele kap, wekkerfunctie en originele panelen en wijzerplaat. In goede originele staat 159x45x25cm.
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 102x26x17cm.
Duitse eikenhouten tafelklok ca. 1910 met Pfeilkreuz uurwerk in goede staat 35x24x14cm.
Frans groen onyx klokkenstel ca. 1870 met 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag, in goede staat 47x26x13cm. en 46x17x17cm.
Messing 3-delig klokkenstel ca. 1900, gegraveerd met bladmotief. Uurwerk zonder slagwerk, compleet met sleutel. geheel in zeer goede staat 18-23cm.
Aparte reiswekker met weerstation van messing 20e eeuw, compleet met sleutel en in zeer goede staat 16x19x7,5cm.
Junghans tafelklokje ca. 1910 met 8-daags uurwerk (zonder slagwerk) in goede originele staat 24cm.
Hollandse eikenhouten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x30x19cm.
Franse figurenpendule 19e eeuw met 8-daags uurwerk en halfuurslag (Poulle a Paris). Brons en vuurverguld in zeer goede originele staat 38x35x10cm.
Oude majolica keramieken tafelklok 1e helft 20e eeuw met Limoges stijl decor. Functies niet getest 38x29x12cm. Cond.: G
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met snijwerk en geslepen glas en F.M.S uurwerk met slagwerk op 5 gongstaven. In goede originele staat 198x60x80cm.
Friese 19e eeuwse staartklok ca. 1800 met wekkerfunctie, houten poppen, atlas, eikenhouten kast en prachtige uurwerk met kwartierslag 140x38x22cm. Cond.: G
Notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in zeer goede staat. Uurwerk van C.M. (geen beschadigingen) 86x34x17cm. Cond.: G
Zeldzame Schwarzwald tafel koekkoeksklok (uurwerk niet getest) met prachtig snijwerk en hert. 1 Geweistang mist en stukje wijzer mist, verder in goede originele staat 65x43x20cm. Cond.: R-G
Duitse eikenhouten Grunderzeit openstaande klok met prachtige gegraveerde wijzerplaat, gewichten en bronzen beslag. Mooie getorste zuilen en uurwerk van Gustav Becker Freiburg ca. 1880 225x60x31cm. Co...
Prachtige vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1835 met origineel 8-daags uurwerk met touwtjesslinger in uitstekende staat 41x24x10cm.
Franse barometer klok ca. 1870 met barometer, thermometer en klok met 8-daags uurwerk en halfuur-slag. Compositie metaal, zwart- en goudgekleurd 66x25x8cm. Cond.: G
Oude regelateur 2e helft 20e eeuw, functies niet getest 64x29x13cm., Cond.: R
Oude Hollandse mini Friese staartklok 20e eeuw in originele staat (functies niet getest), zuiltjes missen 57x14x11cm. Cond.: R-G