Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kunstwerk, handen
Resultaat: 130 EUR

Terracotta kunstwerk, voorstellend twee handen. Gesigneerd Incka Klinckhard 1922 Amsterdam H.: 21cm. Cond.: G

Beeldje, man met hond
Resultaat: 50 EUR

Compositie metalen 19e eeuws beeld, voorstellend een edelman met hond. In goede originele staat 37xø18cm.

Beeld, vissen
Resultaat: 100 EUR

Figuur 19e eeuw, voorstellend een jongen met hengel en vis, geheel op marmeren sokkel (compositie metaal) 30cm. Cond.: G

Bronzen Hermes
Resultaat: 170 EUR

Grote bronzen Hermes 21e eeuw, gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Sambolsyna in goede staat 56cm. Cond.: G

J. Sterenberg
Resultaat: 225 EUR

Johan Sterenberg (St. Anne 1920 - 2002 Marum), bronzen portret van een vrouw op marmeren sokkel, in goede staat (groen patina) 42x26x17cm.

Bronzen valk
Resultaat: 150 EUR

Decoratieve bronzen valk 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Wilhelm K. 42cm. Cond.: G

Afrikaans beeld
Resultaat: 35 EUR

Oud Afrikaans handgesneden figuur (vruchtbaarheidsbeeld) 20e eeuw met stro 35cm. Cond.: G

2 Bronzen leeuwen
Resultaat: 35 EUR

Twee Chinese bronzen tempelhonden 2e helft 20e eeuw in goede staat 12x7x4,5cm.

Bronzen haasje
Startprijs 90 EUR

Decoratieve bronzen haas 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon 33x7x30cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Resultaat: 60 EUR

Oude Oosterse bronzen boedha 20e eeuw 40cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 50 EUR

Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Calinet. Voorstellend een halfnaakte dame in goede staat 41,5cm.

2 Beelden, compositie
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse vuurvergulde figuren op notenhouten sokkel ca. 1850; 1x zaaier (hoedje beschadigd, breuk) en 1x boerenvrouw met groente en kip (compositie metaal) 32cm. Cond.: R-G

Plaquette, C. van der Hoef
Startprijs 30 EUR

Bronzen plaquette ontworpen door Chris van der Hoef ( 1875 - 1933) te dateren 1924. Met opschrift "Annie van Ees, Boefje" (toneelstuk naar roman van M.J. Brusse o.a. in het museum Rotterdam) 6,1x4,1cm...

Bronzen dikke dame
Resultaat: 110 EUR

Decoratieve bronzen knielende dikkere vrouw 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, moderne vormgeving 20x29x17cm. Cond.: G

Bronzen plaquette
Resultaat: 160 EUR

Bronzen plaquette Johans Sternberg (Sint Annen 10920 - 2002 Marum), voorstellend vrouwelijk naakt met mooie originele patina 29x27x4cm. Cond.: G

Bronzen beeld, 2 putti
Resultaat: 150 EUR

Decoratieve bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd August Moreau 2e helft 20e eeuw in goede staat 45cm.

Groot beeld
Resultaat: 450 EUR

Zeer groot antiek beeld ca. 1880 "La Foprce domptee caput manum Ducit", gesigneerd E. Picault. Compositie metaal op marmeren voet 83cm. Cond.: G

Bronzen buste
Resultaat: 40 EUR

Oude bronzen buste (voorstellend Louise Brongniart), gesigneerd Moreau 20e eeuw met zwart marmeren voet in goede staat, 26cm.

Houten beeld
Startprijs 20 EUR

Houten gesigneerd (R. Normil) figuur van een dansende vrouw met kalebas 20e eeuw 49cm. Cond.: G

Snijwerk, Jozef
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten gesneden Jozef met wandbevestiging ca. 1890. hand gelijmd en stukje plank af 65x18x8cm. Cond.: R

Art Deco beeld, meisje
Startprijs 30 EUR

Apart Art Deco beeld met bakelieten sokkel, voorstellend een danseres met bal (vernikkeld compositie metaal) in originele staat 31cm. Cond.: G

Snijwerk, antilopes
Startprijs 40 EUR

Groot Aziatisch (of AFrikaans) houtgesneden plaquette voor aan de wand met voorstelling van antilopes 20e eeuw in goede staat 128x53cm.

Bronzen beeldje
Startprijs 50 EUR

Bronzen beeld in middeleeuwse stijl ca. 1900 (ongesigneerd) in goede originele staat 8x12x6cm.

Bronzen wijwaterbakje
Resultaat: 70 EUR

Antiek bronzen wijwaterbakje engel met schelp. 23x15x10cm.