Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten chiffoniere ca. 1820 met origineel beslag in goede originele staat 155x100x48cm.
Grote koloniale Kampferkist ca. 1900 met messing beslag. In zeer goede originele staat 128x53x60cm.
Hollandse mahonie-fineer Louis Seize klaptafel (als salontafel), beide zijden opklapbaar ca. 1800. In originele ongerestaureerde staat 74x140cm. Cond.: R-G
5-Delige uitgeschilderde aluminium tuinset met 4 stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat 65xø80cm. en 80x60x50cm.
Engelse 18e eeuwse eikenhouten secretaire in redelijk tot goede staat 102x53x91cm.
Twee eikenhouten handgestoken armleunstoelen met gevlochten rugleuning en zittingen ca. 1880 in zeer goede staat 120x58x65cm.
Vier handgestoken stoelen met gevlochten rugleuning en zitting ca. 1880. In zeer goede originele staat 112x40x50cm.
Aparte Indonesische teakhouten handgestoken thuisbar met rondom snijwerk (voorstellingen van figuren in landschap). Bargedeelte is opklapbaar, ondergedeelte voor flessen met houders. Zijkanten en hoek...
Oud stijlmeubel wandtafel van noten-fineer met geschulpt blad in barokstijl 2e helft 20e eeuw, 74x73x37cm. Cond.: G
Grote notenhout fineer Louis Philippe 1-deurs kast ca. 1870 Frankrijk (lichte schades) 110x52x210cm. Cond.: R
Decoratieve mahoniehouten schildersezel met rocaille. 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 170x54x20cm.
Grote spiegel ca. 1870 met zilverkleurige lijst 170x93cm. Cond.: G
Oude wortelnoten fineer wandtafel met lade en bandintarsia. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x33x90cm.
Grote salontafel met vrouwelijke bronzen figuur en glazen blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x80x135cm.
Moderne chroom tafel met 2 glazen bladen 2e helft 20e eeuw, onderblad is aanwezig echter niet vast te krijgen op houders. 76x93x46cm. Cond.: G
Goudgeschilderde 19e eeuwse spiegel met kroon (versieringen op de lijst zijn weg) 116x78cm. Cond.: M
Engels grenenhouten 19e eeuwse gebeitste 2-delige hoekkast met 4 deuren en schuine hoeken. Wormbeval in de schuine hoeken 230x100x50cm. Cond.: M
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten met mahoniefineer tafel met lade en bronzen beslag ca. 1820 in originele staat 78x70x48cm. Cond.: R
Oude Indonesische teakhouten naaitafel (met inhoud) voorzien van prachtig snijwerk met draken etc. (20e eeuw) 65x50x36cm. Cond.: G
Vijf antieke biedermeier stoelen met biezen bekleding in goede originele staat 100x42x43cm.
Vergulde 19e eeuwse wandtafel in originele staat 62x117x18cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten 19e eeuwse klaptafel van mooie kwaliteit (1 stukje af, maar wel erbij), vermoedelijK Engeland 58x45x63cm. Cond.: R-G
Duitse eikenhouten bijbelstandaard ca. 1880 Grunderzeit in goede staat 103x53x30cm.