Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Chiffoniere
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten chiffoniere ca. 1820 met origineel beslag in goede originele staat 155x100x48cm.

Kampferkist
Resultaat: 170 EUR

Grote koloniale Kampferkist ca. 1900 met messing beslag. In zeer goede originele staat 128x53x60cm.

Louis Seize klaptafel
Resultaat: 160 EUR

Hollandse mahonie-fineer Louis Seize klaptafel (als salontafel), beide zijden opklapbaar ca. 1800. In originele ongerestaureerde staat 74x140cm. Cond.: R-G

Tuinset
Resultaat: 90 EUR

5-Delige uitgeschilderde aluminium tuinset met 4 stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat 65xø80cm. en 80x60x50cm.

Engelse secretaire
Resultaat: 400 EUR

Engelse 18e eeuwse eikenhouten secretaire in redelijk tot goede staat 102x53x91cm.

2 Armstoelen
Resultaat: 130 EUR

Twee eikenhouten handgestoken armleunstoelen met gevlochten rugleuning en zittingen ca. 1880 in zeer goede staat 120x58x65cm.

4 Stoelen
Resultaat: 120 EUR

Vier handgestoken stoelen met gevlochten rugleuning en zitting ca. 1880. In zeer goede originele staat 112x40x50cm.

Chinese barok kast
Resultaat: 180 EUR

Aparte Indonesische teakhouten handgestoken thuisbar met rondom snijwerk (voorstellingen van figuren in landschap). Bargedeelte is opklapbaar, ondergedeelte voor flessen met houders. Zijkanten en hoek...

Wandtafel
Resultaat: 50 EUR

Oud stijlmeubel wandtafel van noten-fineer met geschulpt blad in barokstijl 2e helft 20e eeuw, 74x73x37cm. Cond.: G

Noten 1-deurs kast
Resultaat: 325 EUR

Grote notenhout fineer Louis Philippe 1-deurs kast ca. 1870 Frankrijk (lichte schades) 110x52x210cm. Cond.: R

Schildersezel
Resultaat: 250 EUR

Decoratieve mahoniehouten schildersezel met rocaille. 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 170x54x20cm.

Spiegel, zilverkleurige lijst
Resultaat: 150 EUR

Grote spiegel ca. 1870 met zilverkleurige lijst 170x93cm. Cond.: G

Wandtafeltje
Resultaat: 130 EUR

Oude wortelnoten fineer wandtafel met lade en bandintarsia. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x33x90cm.

Bronzen salontafel, vrouw
Resultaat: 275 EUR

Grote salontafel met vrouwelijke bronzen figuur en glazen blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x80x135cm.

Moderne tafel
Resultaat: 45 EUR

Moderne chroom tafel met 2 glazen bladen 2e helft 20e eeuw, onderblad is aanwezig echter niet vast te krijgen op houders. 76x93x46cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 60 EUR

Goudgeschilderde 19e eeuwse spiegel met kroon (versieringen op de lijst zijn weg) 116x78cm. Cond.: M

Hoekkast grenen
Startprijs 100 EUR

Engels grenenhouten 19e eeuwse gebeitste 2-delige hoekkast met 4 deuren en schuine hoeken. Wormbeval in de schuine hoeken 230x100x50cm. Cond.: M

Eiken tafeltje
Resultaat: 60 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten met mahoniefineer tafel met lade en bronzen beslag ca. 1820 in originele staat 78x70x48cm. Cond.: R

Indonesisch naaitafeltje
Resultaat: 40 EUR

Oude Indonesische teakhouten naaitafel (met inhoud) voorzien van prachtig snijwerk met draken etc. (20e eeuw) 65x50x36cm. Cond.: G

5 Eetkamerstoelen
Resultaat: 120 EUR

Vijf antieke biedermeier stoelen met biezen bekleding in goede originele staat 100x42x43cm.

Vergulde wandtafel
Resultaat: 50 EUR

Vergulde 19e eeuwse wandtafel in originele staat 62x117x18cm. Cond.: R-G

Klaptafeltje
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse klaptafel van mooie kwaliteit (1 stukje af, maar wel erbij), vermoedelijK Engeland 58x45x63cm. Cond.: R-G

Bijbelstandaard
Resultaat: 160 EUR

Duitse eikenhouten bijbelstandaard ca. 1880 Grunderzeit in goede staat 103x53x30cm.