Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

100+ Schaalmodellen
Resultaat: 130 EUR

Kavel met meer dan 100 (plastic) schaalmodellen van auto's, vrachtwagens, etc. Verschillende merken en condities, o.a: Wiking, Siku (erg interessante modellen), etc.

31 Schaalmodellen Brekina
Resultaat: 70 EUR

Prachtig kavel met 31 schaalmodellen van Brekina. Allen met originele box. Modellen o.a: 7200, 5131, 5040, 4020, (2x vrachtwagens), 1326, 14930, 1703, 1930, 1322, 1135, 1901, 1401, 1302, 1502, 1805, 1...

J.D. Kestner 143
Resultaat: 300 EUR

J.D. Kestner pop, gemerkt op hoofd 11 Germany 12 143, biscuit hoofd met open mondje, 2 boventandjes, bruine slaapogen en asblonde pruik. Geleed lijf (11 geledingen) met losse polsjes H.: 49cm.

Ca. 40 Schaalmodellen
Resultaat: 185 EUR

Interessant groot kavel met ca. 40 schaalmodellen (bijna allemaal met originele doos). Merken o.a; Matchbox, Rio, Schuco, Rextoys etc.

42 Schaalmodellen
Resultaat: 55 EUR

Kavel met 42 schaalmodellen (voornamelijk 1:43) van diverse merken waaronder; Dinky, Matchbox, Paul's Model Art, Solido, ERTL, J.M.K. etc.

24 Schaalmodellen Brumm 1:43
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 24 mooie schaalmodellen van het merk Brumm, schaal 1:43. Onder andere diverse oude racewagens en oldtimers.

34 Schaalmodellen Rio 1:43
Resultaat: 50 EUR

Kavel met schaalmodellen van Rio 1:43, voornamelijk oldtimers. Meeste auto's zijn in goede conditie.

5x Bburago 1:18
Resultaat: 30 EUR

Vijf modelauto's van Bburago 1:18; 1x Alfa Romeo 2300 Monza (1934), 1x Alfa Romeo 2300 Spider (1932), 1x Bugatti type 59 (1934), 1x Mercedes-Benz 500 K Roadster (1936) en 1x Mercedes-Benz SSK (1928).

4x Ferrari 1:18, Bburago
Resultaat: 25 EUR

Vier Bburago schaalmodellen 1:18 van Ferrari; 1x Ferrari 250 Testa Rossa (1957), 1x Ferrari GTO (1984), 1x Ferrari GTO (1962), 1x Ferrari Testarossa (1984)

7 Modelauto's in doos
Resultaat: 55 EUR

Kavel van 7 modelauto's in originele dozen; 1x Revell 1:18 (08912) BMW Isetta 250, 1x Revell 1:18 (08405) Volvo Sportscar 1800 S, 1x Tchibo 1:18 (46616) Mercedes 190 SL 1955, 1x Road Legends 1:18 Toyo...

Mercedes Paul's Model Art
Resultaat: 25 EUR

Prachtig schaalmodel 1:24 van Paul's Model Art "First Class Collection" van een Mercedes-Benz Typ 770 1935. In originele doos met certificaat.

7x Tractors div.
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 7 schaalmodellen van tractors: 1x Ertl 1:32 (802) '63 Fordson Super Major, 1x ERTL 1:32 (5607) '17 John Deere Overtime, 1x ERTL 1:32 (4180) Case International 1963, 1x ERTL 1:32 (5744)John D...

10x Tractors Siku
Resultaat: 60 EUR

Kavel met 10 schaalmodellen van tractors van het merk SIku, schaal 1:32, allen met originele doos. Modellen: 2855, 3464, 3461, 3466, 3462, 2652, 3459, 3465, 3460 en 3459.

4x Tractor ERTL
Resultaat: 50 EUR

Vier schaalmodellen van tractors (ERTL) schaal 1:16 met originele doos; 1x Fordson Model F (872), 1x Case "800" (693), 1x McCormick Farmall (250) en 1x Massey-Harris 44 (1133)

5x John Deere ERTL
Resultaat: 90 EUR

Kavel met 5 modeltracors van John Deere (ERTL) met originele doos. 4x schaal 1:16: 1x John Deere 1960, Model 3010, 1x John Deere 1953 Model "70 Row-Crop", 1x Model "A" en 1x John Deere 1915 Model "R" ...

32x Brumm modelauto's
Resultaat: 106 EUR

Mooi groot kavel van 32 modelauto's van Brumm 1:43, meeste modellen met originele verpakking ( op 7 na ). Modellen: R148, R65, R31, R137, R184, R25, R16, R107, R73, R139, R44, R116, R36, R122, R166, R...

27 Modelauto's Vitesse
Resultaat: 150 EUR

Mooi kavel met 27 modelauto's van Vitesse 1:43. Modellen: 500, 401.2, 411, 410, 281, 383, 490, 391, 450, 410, 620, 380, 282, 550, 631, 032, 684, 681, 691, 560, 054B, 067A, 055A, VMC99030 1x Toyota Lan...

11x Schuco Modellen
Resultaat: 100 EUR

Leuk kavel met 11 schaalmodellen 1:43 (voornamelijk tractors) van Schuco, allen ongebruikt in de originele verpakking.

19 Wiking modellen
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 19 schaalmodellen van Wiking. Allen met de originele verpakking. Modellen: 3390, 24 845, 477, 2x 486, 3500, 480, 27 852, 27 851, 502, 488, 630,03730, 859, 834, 12 170, 12 820 en 2x Veltins m...

Armand Marseille, "Just Me"
Resultaat: 350 EUR

Armand Marseille, gemerkt "Just Me" Registered Germany A.310/7/0.M. Biscuit porseleinen hoofd met gesloten mondje, blauwe (opzij kijkende) slaapogen en bruin haar. Composiet lijf (5 geledingen) H.: 24...

13 Schaalmodellen
Resultaat: 70 EUR

Mooi kavel van 13 hoogwaardige schaalmodellen 1:43: 5x Paul's Model Art (Karmann Ghia, Mitsubishi Pajero, Porsche 911 en VW Hebmüller, Porsche(zonder doos)). 4x Model BOX ( 8420, 8406, 8425 en 8401), ...

Pop
Resultaat: 60 EUR

Oude massief houten pop ca. 1930, gemerkt met een C (bijgeschilderd) H.: 31cm. Cond.: M-R

Gama auto
Resultaat: 80 EUR

Grote oude Duitse Gama electrische speelgoed-auto uit de 80-er jaren, gemaakt van kunststof in originele doos. Model Mercedes 450 SE. In zeer goede originele staat (licht bespeeld) 14x45x20cm.

Modeltreinen + diversen
Resultaat: 85 EUR

Leuk kavel met 13 schaalmodellen op houten voeten van treinen (ca. 25-40cm.) : P8 Baureihe 38, Henschel Wegmann 232, Pacific PLM, SNCB Type I2, Bayerische S 3/6, SBB A 3/5, Baureihe 44, Pacific Chapel...