Kavel met meer dan 100 (plastic) schaalmodellen van auto's, vrachtwagens, etc. Verschillende merken en condities, o.a: Wiking, Siku (erg interessante modellen), etc.
Prachtig kavel met 31 schaalmodellen van Brekina. Allen met originele box. Modellen o.a: 7200, 5131, 5040, 4020, (2x vrachtwagens), 1326, 14930, 1703, 1930, 1322, 1135, 1901, 1401, 1302, 1502, 1805, 1...
J.D. Kestner pop, gemerkt op hoofd 11 Germany 12 143, biscuit hoofd met open mondje, 2 boventandjes, bruine slaapogen en asblonde pruik. Geleed lijf (11 geledingen) met losse polsjes H.: 49cm.
Interessant groot kavel met ca. 40 schaalmodellen (bijna allemaal met originele doos). Merken o.a; Matchbox, Rio, Schuco, Rextoys etc.
Kavel met 42 schaalmodellen (voornamelijk 1:43) van diverse merken waaronder; Dinky, Matchbox, Paul's Model Art, Solido, ERTL, J.M.K. etc.
Kavel van 24 mooie schaalmodellen van het merk Brumm, schaal 1:43. Onder andere diverse oude racewagens en oldtimers.
Kavel met schaalmodellen van Rio 1:43, voornamelijk oldtimers. Meeste auto's zijn in goede conditie.
Vijf modelauto's van Bburago 1:18; 1x Alfa Romeo 2300 Monza (1934), 1x Alfa Romeo 2300 Spider (1932), 1x Bugatti type 59 (1934), 1x Mercedes-Benz 500 K Roadster (1936) en 1x Mercedes-Benz SSK (1928).
Vier Bburago schaalmodellen 1:18 van Ferrari; 1x Ferrari 250 Testa Rossa (1957), 1x Ferrari GTO (1984), 1x Ferrari GTO (1962), 1x Ferrari Testarossa (1984)
Kavel van 7 modelauto's in originele dozen; 1x Revell 1:18 (08912) BMW Isetta 250, 1x Revell 1:18 (08405) Volvo Sportscar 1800 S, 1x Tchibo 1:18 (46616) Mercedes 190 SL 1955, 1x Road Legends 1:18 Toyo...
Prachtig schaalmodel 1:24 van Paul's Model Art "First Class Collection" van een Mercedes-Benz Typ 770 1935. In originele doos met certificaat.
Kavel van 7 schaalmodellen van tractors: 1x Ertl 1:32 (802) '63 Fordson Super Major, 1x ERTL 1:32 (5607) '17 John Deere Overtime, 1x ERTL 1:32 (4180) Case International 1963, 1x ERTL 1:32 (5744)John D...
Kavel met 10 schaalmodellen van tractors van het merk SIku, schaal 1:32, allen met originele doos. Modellen: 2855, 3464, 3461, 3466, 3462, 2652, 3459, 3465, 3460 en 3459.
Vier schaalmodellen van tractors (ERTL) schaal 1:16 met originele doos; 1x Fordson Model F (872), 1x Case "800" (693), 1x McCormick Farmall (250) en 1x Massey-Harris 44 (1133)
Kavel met 5 modeltracors van John Deere (ERTL) met originele doos. 4x schaal 1:16: 1x John Deere 1960, Model 3010, 1x John Deere 1953 Model "70 Row-Crop", 1x Model "A" en 1x John Deere 1915 Model "R" ...
Mooi groot kavel van 32 modelauto's van Brumm 1:43, meeste modellen met originele verpakking ( op 7 na ). Modellen: R148, R65, R31, R137, R184, R25, R16, R107, R73, R139, R44, R116, R36, R122, R166, R...
Mooi kavel met 27 modelauto's van Vitesse 1:43. Modellen: 500, 401.2, 411, 410, 281, 383, 490, 391, 450, 410, 620, 380, 282, 550, 631, 032, 684, 681, 691, 560, 054B, 067A, 055A, VMC99030 1x Toyota Lan...
Leuk kavel met 11 schaalmodellen 1:43 (voornamelijk tractors) van Schuco, allen ongebruikt in de originele verpakking.
Kavel met 19 schaalmodellen van Wiking. Allen met de originele verpakking. Modellen: 3390, 24 845, 477, 2x 486, 3500, 480, 27 852, 27 851, 502, 488, 630,03730, 859, 834, 12 170, 12 820 en 2x Veltins m...
Armand Marseille, gemerkt "Just Me" Registered Germany A.310/7/0.M. Biscuit porseleinen hoofd met gesloten mondje, blauwe (opzij kijkende) slaapogen en bruin haar. Composiet lijf (5 geledingen) H.: 24...
Mooi kavel van 13 hoogwaardige schaalmodellen 1:43: 5x Paul's Model Art (Karmann Ghia, Mitsubishi Pajero, Porsche 911 en VW Hebmüller, Porsche(zonder doos)). 4x Model BOX ( 8420, 8406, 8425 en 8401), ...
Oude massief houten pop ca. 1930, gemerkt met een C (bijgeschilderd) H.: 31cm. Cond.: M-R
Grote oude Duitse Gama electrische speelgoed-auto uit de 80-er jaren, gemaakt van kunststof in originele doos. Model Mercedes 450 SE. In zeer goede originele staat (licht bespeeld) 14x45x20cm.
Leuk kavel met 13 schaalmodellen op houten voeten van treinen (ca. 25-40cm.) : P8 Baureihe 38, Henschel Wegmann 232, Pacific PLM, SNCB Type I2, Bayerische S 3/6, SBB A 3/5, Baureihe 44, Pacific Chapel...