Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kabinet 4198
Kabinet

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Boullle klokje 3624
Boullle klokje

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Vitrinekast 4010
Vitrinekast

Resultaat:

875 EUR

Verkocht
Vitrinekast 4039
Vitrinekast

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
2 Chinese schotels 6037
2 Chinese schotels

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 18
Zilveren dienblad

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Constant Artz 1016
Constant Artz

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Album zilveren munten 2702
Album zilveren munten

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Kang Xi theebus 6195
Kang Xi theebus

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Nefriet collier 5 rij 429
Nefriet collier 5 rij

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Schilderij, schepen 1032
Schilderij, schepen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese bronzen kruik 2119
Chinese bronzen kruik

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Vuurvergulde klok 3521
Vuurvergulde klok

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2 Vierkante vazen 6398
2 Vierkante vazen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Zilveren servies 17
Zilveren servies

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3507
Engelse staande klok

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Biedermeier bank 4004
Biedermeier bank

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2 Ivoren beelden 5802
2 Ivoren beelden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
H. Schouten, koeien-hoedster 1053
H. Schouten, koeien-hoedster

Resultaat:

585 EUR

Verkocht
Gouden Omega horloge 335
Gouden Omega horloge

Resultaat:

580 EUR

Verkocht
Bijbel, J. Jacobs 1800 621
Bijbel, J. Jacobs 1800

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
A.C. van Noort 1046
A.C. van Noort

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Horloge in cello 2
Horloge in cello

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Armband + Collier, bloedk. 56
Armband + Collier, bloedk.

Resultaat:

550 EUR