21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Schilderij, vissersschepen 1259
Schilderij, vissersschepen

275 EUR

Pendant, E. Muller 1899 1197
Pendant, E. Muller 1899

250 EUR

O. Hartig 1363
O. Hartig

250 EUR

Schilderij, zingende vrouwen 1525
Schilderij, zingende vrouwen

250 EUR

Ikoon 1089
Ikoon

240 EUR

Pit van Loo 1115
Pit van Loo

225 EUR

Jan Frank, niemandsverdriet 1193
Jan Frank, niemandsverdriet

225 EUR

Schilderij, strandgezicht 1205
Schilderij, strandgezicht

225 EUR

Ongesign. 19e eeuws 1265
Ongesign. 19e eeuws

220 EUR

Willem Oppenoorth 1120
Willem Oppenoorth

200 EUR

Grieks Ikoon 1149
Grieks Ikoon

200 EUR

Glasdorff, bloemstilleven 1394
Glasdorff, bloemstilleven

190 EUR

Jentsje Popma 1483
Jentsje Popma

190 EUR

A. v. Gilst, interieur 1139
A. v. Gilst, interieur

180 EUR

P. de Regt, rivierlandschap 1081
P. de Regt, rivierlandschap

170 EUR

Schilderij, 18e-19e eeuw 1137
Schilderij, 18e-19e eeuw

170 EUR

Puchner 1047
Puchner

160 EUR

Gravure, wereldbol 1210
Gravure, wereldbol

160 EUR

Barok schilderij 1261
Barok schilderij

160 EUR

Schilderij, klipper 1338
Schilderij, klipper

160 EUR

v.d. Ruyter 1040
v.d. Ruyter

150 EUR

Frans Baayens 1050
Frans Baayens

150 EUR

W.P. Steggeda 1060
W.P. Steggeda

150 EUR

A. Broekman, eenden 1141
A. Broekman, eenden

150 EUR