Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen schotel met zilver 5507
Kristallen schotel met zilver
Startprijs 80 EUR
4x Karaffen, divers 5514
4x Karaffen, divers
Startprijs 80 EUR
Kristallen schotel met zilver 5546
Kristallen schotel met zilver
Startprijs 80 EUR
3-Delige opalineset met zilver 5528
3-Delige opalineset met zilver
Startprijs 90 EUR
Boheems groene bonbonniere 5516
Boheems groene bonbonniere
Startprijs 100 EUR
Oude gedraaide gekleurde glazen wandelstok 5517
Oude gedraaide gekleurde glazen wandelstok
Startprijs 100 EUR
Oude gedraaide gekleurde glazen wandelstok 5518
Oude gedraaide gekleurde glazen wandelstok
Startprijs 100 EUR
Jugendstil dekselpot 5525
Jugendstil dekselpot
Startprijs 100 EUR
Antieke Boheemse bokaal, 1860 5544
Antieke Boheemse bokaal, 1860
Startprijs 100 EUR
Antieke glazen pijpvaas 5557
Antieke glazen pijpvaas
Startprijs 100 EUR
Lot Swarovski beeldjes (6x) 5572
Lot Swarovski beeldjes (6x)
Startprijs 100 EUR
Boter- en kaasstolp met zilver 5523
Boter- en kaasstolp met zilver
Startprijs 110 EUR
Gegraveerde druivenspoeler 5506
Gegraveerde druivenspoeler
Startprijs 120 EUR
Tazza en bonbonniere met zilver 5548
Tazza en bonbonniere met zilver
Startprijs 120 EUR
13-Delig Delfts glas gebakset 5503
13-Delig Delfts glas gebakset
Startprijs 150 EUR
Vrijmetselaar bokaal 5520
Vrijmetselaar bokaal
Startprijs 210 EUR
Grote Lalique-stijl pers glazen vaas 5511
Grote Lalique-stijl pers glazen vaas
Startprijs 240 EUR
Kristallen Leerdam vaas 5510
Kristallen Leerdam vaas
Startprijs 250 EUR
Royal de Champagne kristallen golfschoen+golfbal 5502
Royal de Champagne kristallen golfschoen+golfbal
Startprijs 350 EUR
Gesign. glazen pijpvaas 5512
Gesign. glazen pijpvaas
Startprijs 350 EUR
Verkocht
4x Oude/antieke karaffen 5570
4x Oude/antieke karaffen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
5x Antiek kristal 5569
5x Antiek kristal

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Vaas/schaal, Willem Noyons 5552
Vaas/schaal, Willem Noyons

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Antieke opaline vazen, 1900 5556
2x Antieke opaline vazen, 1900

Resultaat:

25 EUR