38. Oktoberveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

Lyra naaitafel, 19e eeuw 4096
Lyra naaitafel, 19e eeuw
Startprijs 180 EUR
Antieke spiegel 4226
Antieke spiegel
Startprijs 180 EUR
Mahonie coulissentafel, 1840 4084
Mahonie coulissentafel, 1840
Startprijs 200 EUR
2x Empire bijzettafels 4098
2x Empire bijzettafels
Startprijs 200 EUR
Louis Philippe tafel, 1860 4132
Louis Philippe tafel, 1860
Startprijs 200 EUR
Antiek eiken schrijfbureau, 1920 4183
Antiek eiken schrijfbureau, 1920
Startprijs 200 EUR
Penantkast 4220
Penantkast
Startprijs 200 EUR
Gestoken minisetje 4224
Gestoken minisetje
Startprijs 200 EUR
P. Starck stoelen, 4x 4077
P. Starck stoelen, 4x
Startprijs 210 EUR
Wortelnoten bijzettafel 4217
Wortelnoten bijzettafel
Startprijs 225 EUR
Indonesische olifantentafel, 1930 4076
Indonesische olifantentafel, 1930
Startprijs 250 EUR
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe 4175
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 250 EUR
Gepolitoerde penantkast 4182
Gepolitoerde penantkast
Startprijs 250 EUR
Antieke Louis Seize spiegel, 1800 4071
Antieke Louis Seize spiegel, 1800
Startprijs 275 EUR
Kist met smeedijzeren beslag, 1803 4010
Kist met smeedijzeren beslag, 1803
Startprijs 300 EUR
Eiken kabinet, 19e eeuw 4032
Eiken kabinet, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Engelse naaitafel, 19e eeuw 4037
Engelse naaitafel, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Hollandse eiken kuifkast, 1860 4041
Hollandse eiken kuifkast, 1860
Startprijs 300 EUR
Antieke spiegel, 1890 4058
Antieke spiegel, 1890
Startprijs 300 EUR
Eiken vitrinekast 19e eeuw 4123
Eiken vitrinekast 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Mahonie klapbuffet 4131
Mahonie klapbuffet
Startprijs 300 EUR
Wortelnoten Gründerzeit commode 4138
Wortelnoten Gründerzeit commode
Startprijs 300 EUR
Barok kabinet 4147
Barok kabinet
Startprijs 300 EUR
Zuid-Duitse betaaltafel, 18e eeuw 4165
Zuid-Duitse betaaltafel, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR