Handgestoken barok spiegel 18e eeuw, kroontje mist 54x38cm. Cond.: R
Bronzen vijzel (mortier)gedateerd 1576 (minimaal 19e eeuws of ouder) met stamper, van binnen afgedraaid 12xø12cm. Cond.: G
Prachtige Jugendstil keramieken inktset met weegschaaltje (brievenweegschaal), 2 kristallen inktreservoirs en gewichtensetje 14x35x17cm. Cond.: G
Vroeg gebrandschilderd glas-in-lood raam met Gotische zuilen en bogen 17e-18e eeuw 62x31cm. Cond.: G