Bronzen emmer gedtaeerd 1561 (kopie 20e eeuw) met hengsel, afgebeeld Jezus met figuren 29x14xø11cm. Cond.: G
oude papier-mache wereldglobe met messing voet "Original-Relief-Globus", Hersteller: Scan-Globe Danemark. Duitse tekst in zeer goede staat 43xø30cm. Cond.: U
Kerkelijke gipsen wandplaquette, Corpus Christi (handen missen) 45x22cm. Cond.: R
Prachtig 17e eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met als afbeelding een 17e eeuws fluitschip 19x24cm. Cond.: G
Grote marmeren tweekleurige crucifix ca. 1890 met compositie metalen lichaam 52x22x11cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen barometer ca. 1880 gemonteerd op notenhouten plaquette in rococo stijl. Franse tekst, mooie kwaliteit 38x19x4cm. Cond.: U
Grote bronzen scheepskompas 1e helft 20e eeuw, gemerkt Göteborg. C.M. Hammar 17xø27cm. Cond.: G
Prachtige wortelnoten kist met kristallen flacons (plated afsluitingen), keldertje en onderin een schuiflade. Koper inlegwerk en band ingelegd. Origineel slot en sleutels ca. 1880. In goede staat, ged...
Hollandse 19e eeuwse Empire kraantjeskan ca. 1810 met leeuwekoppen in originele staat 35xø12cm. Cond.: G
Fijn uitgewerkt houten tafelstuk met bloemenvaas, voorstellend een hert bij een boom ca. 1900. Duitsland of Oostenrijk 44x18x14cm. Cond.: G
Prachtige eikenhouten tantalus (likeurset in houder) met 3 kristallen karaffen en 12 geslepen likeurglazen. Deze set is voorzien van nikkelen handgreep en sierwerk. In zeer goede staat 31x34x21cm. Con...
Bronzen vijzel (mortier) 18e-19e eeuw zonder stamper ø13-ø16cm. Cond.: G
Drie eiken likeurvaatjes 19e eeuw Frankrijk (1 is gesigneerd Graud Hafitte). IN zeer goede staat 16-24cm. Cond.: G
Zeldzaam notenhout gefineerd dienblad ca. 1900 met inlegwerk van diverse houtsoorten en Boulle techniek (ingelegd met koperdraad). In zeer goede staat 5x46x65cm. Cond.: G
Mahoniehouten scheepsbarometer, gemerkt Dove Bazeley Cheltenham ca. 1900. Glas beschadigd 97xø8cm. Cond.: G
4-Delige Jugendstil bureauset met Junghans wekkeruurwerk Duitsland. gemaakt van compositie metaal, scharnier afgebroken van 1 deksel van de inktpot en 1 deukje 14x31x16cm. Cond.: R-G
Prachtig stel geelkoperen Empire kandelaars ca. 1820 in zeer goede staat 27xø13cm. COnd.: G
19e Eeuwse houten beschilderde (bierlak) speeldoos met Franse tekst en intarsia in deksel (bandinlegwerk). De speeldoos bevindt zich in originele ongerestaureerde staat, 2 tanden missen 13x31x17cm. Co...
Zwaar tinnen Jugendstil bord ca. 1900, gesigneerd H. Cuzin. Afbeeldend een naakte vrouw met bloemen en vogels ø32cm. Cond.:
Kleine 19e eeuwse Empire spiegel ca. 1880 in originele ongerestaureerde staat. Minime randschade 80x40cm. Cond.: G
Grote zeldzame 19e eeuwse apothekersweegschaal van gietijzer en brons ca. 1890. Jugendstil 103x67x26cm. Cond.: G
Grote hoorn des overvloeds met vuurvergulde bronzen voet en ornamentuur 19e eeuw. 57x58x28cm. In goede staat
Set bronzen sluitgewichten met opschrift 1725, rondom gegraveerd 14x13xø12cm. Cond.: G
Smeedijzeren 17e eeuws gegraveerd deurslot Duitsland 35x15x8cm. Cond.: G