Prachtige oker-bruin kleurige vaas ca. 1940, ongemerkt (Copier?), in zeer goede staat 30xø19cm. Cond.: G
Oude bronzen Quang Yin 20e eeuw met Chinese zegel onder 22cm. Cond.: G
Oud notenhouten boekenkastje 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 106x85x22cm.
Antieke Duitse J.D.K. (Kestner) pop nr. 257 (hoofd beschadigd), verder in goede originele staat 40cm. Cond.: G
Lotje klassiek vooroorlogs Europa in 2 stockboeken en 2 rondzendboekjes
Diverse postkaarten 1e helft 20e eeuw o.a; Hengelo, Duitsland, WIlhelmina etc. 13-19cm. Cond.: R.
Tafel vitrinekastje met schuifdeur ca. 1900 in goede staat 46x39x23cm. Cond.: G
Antiek mini-pistool, 1 schots nr. 46 in originele staat 8,5cm. Cond.: G
Grote bronzen Historisme deurklopper ca. 1880 in goede originele staat 16x11x5cm.
Antiek mini-pistool Nr. 1234 in originele staat 11cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 18e-19e eeuw, olieverf op paneel, 17e eeuws interieur met figuren 17x23cm.
Marius Bauer No. 88 (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse voorstelling met vele figuren en olifanten 30x21cm.
P. Snik, olieverf op linnen, landschap met boerenhuis 50x70cm. Cond.: G
P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met kinderen 13x18cm. Cond.: G
Olieverf op linnen "De Vogel", romatisch riviergezicht met vele figuren en boten 50x60cm. Cond.: G
Verso W.A. van Deventer 19e eeuw, tekening op papier, studie van twee schepen 12x16cm. Cond.: G
Willem Witsen (Amsterdam 1860 - 1923), ets op papier, bouw-werkzaamheden in Amsterdam 49x63cm.