Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen vaas
Resultaat: 130 EUR

Prachtige oker-bruin kleurige vaas ca. 1940, ongemerkt (Copier?), in zeer goede staat 30xø19cm. Cond.: G

Bronzen Quang Yin
Resultaat: 50 EUR

Oude bronzen Quang Yin 20e eeuw met Chinese zegel onder 22cm. Cond.: G

Kersen eethoek
Resultaat: 165 EUR

Moderne kersenhouten eethoek met 4 stoelen in uitstekende staat 76x105cm. en 95x40x50cm. Cond.: G

Boekenkastje
Resultaat: 40 EUR

Oud notenhouten boekenkastje 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 106x85x22cm.

Pop, J.D. Kestner
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse J.D.K. (Kestner) pop nr. 257 (hoofd beschadigd), verder in goede originele staat 40cm. Cond.: G

Pop, negermeisje
Resultaat: 50 EUR

Oude Duitse schildpad pop, negermeisje ca. 1960. Nr. 34 rep. met glazen ogen in zeer goede originele staat 32cm.

4 Boekjes Oost-Europa
Resultaat: 50 EUR

Lotje klassiek vooroorlogs Europa in 2 stockboeken en 2 rondzendboekjes

Diverse kaarten
Resultaat: 40 EUR

Diverse postkaarten 1e helft 20e eeuw o.a; Hengelo, Duitsland, WIlhelmina etc. 13-19cm. Cond.: R.

2 Albums o.a; Ned. koloniën
Resultaat: 100 EUR

Twee oude postzegel verzamelboeken met hoofdzakelijk Nederlandse-Koloniën, Nederland, Duitsland etc. Cond.:R

Vitrinekastje
Resultaat: 40 EUR

Tafel vitrinekastje met schuifdeur ca. 1900 in goede staat 46x39x23cm. Cond.: G

Damesrevolver, penvuur
Resultaat: 80 EUR

Antiek mini-pistool, 1 schots nr. 46 in originele staat 8,5cm. Cond.: G

Bronzen deurklopper 1880
Resultaat: 30 EUR

Grote bronzen Historisme deurklopper ca. 1880 in goede originele staat 16x11x5cm.

5 Speeldoosjes
Resultaat: 55 EUR

Vijf oude Franklin Mint speeldozen voorstellend Elvis Presley op een grammofoon o.a; Burning Love, Jailhouse rock, Blue suede shoes, Teddybear en Heartbreak Hotel 15x10x9cm. (1 Elvis zit los) Cond.: R...

Damesrevolver, penvuur
Resultaat: 130 EUR

Antiek mini-pistool Nr. 1234 in originele staat 11cm. Cond.: G

Schilderijtje, middeleeuws
Resultaat: 85 EUR

Onduidelijk gesigneerd 18e-19e eeuw, olieverf op paneel, 17e eeuws interieur met figuren 17x23cm.

Ets, M. Bauer
Resultaat: 90 EUR

Marius Bauer No. 88 (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse voorstelling met vele figuren en olifanten 30x21cm.

P. Snik, schilderij
Resultaat: 140 EUR

P. Snik, olieverf op linnen, landschap met boerenhuis 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Renard
Resultaat: 100 EUR

P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met kinderen 13x18cm. Cond.: G

Schilderij, vogel
Resultaat: 130 EUR

Olieverf op linnen "De Vogel", romatisch riviergezicht met vele figuren en boten 50x60cm. Cond.: G

Tekening, Deventer
Resultaat: 80 EUR

Verso W.A. van Deventer 19e eeuw, tekening op papier, studie van twee schepen 12x16cm. Cond.: G

Ton van Tast
Resultaat: 185 EUR

Antonius van de Valk (1884 Delft - ), pastel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 48x36cm. Cond.: G

Ets, Amsterdam
Resultaat: 500 EUR

Willem Witsen (Amsterdam 1860 - 1923), ets op papier, bouw-werkzaamheden in Amsterdam 49x63cm.

Ton van Tast
Resultaat: 185 EUR

Antonius van de Valk (1884 Delft - ), pastel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x47cm. Cond.: G

20 Zilveren Olympiade
Resultaat: 280 EUR

20 Zilveren olympiade Canada 5-10 dollars Cond.: UNC