Antieke Duitse J.D.K. (Kestner) pop nr. 257 (hoofd beschadigd), verder in goede originele staat 40cm. Cond.: G
Oude Duitse schildpad pop, negermeisje ca. 1960. Nr. 34 rep. met glazen ogen in zeer goede originele staat 32cm.
Groot kavel Märklin metaal bouwdozen 1e helft 20e eeuw en diversen. Onder andere; Marklin metaal bouwdoos 1, aanvullingsdoos 1A, 2A, 3A. tevens 1 grote doos extra's met dynamo's, wielen etc. etc.. Tev...
Acht schaalmodellen 1:18, 1xSolido Renault 4 CV 1x Bburago Porsche 356 B 1961, 1x Bburago Lancia Aurelia B24 SPider (beschadigd), 1x Revell Thunderbird, 1x RoadTough Chevrolet bel Air '561x Maisto Mer...
Schaalmodel van een Mercedes uit 1886, schaal 1:8, door Franklin Mint, gemaakt van metaal en kunststof. In uitstekende staat. 19x30x17cm.,In uitstekende staat.
Kavel Engels speelgoed; 11x oude Dinky Toys (oud) en 13x Corky toys (oud) 50-er jaren etc. Cond.: R
Twee delen Duits speelgoed; 1x Märklin Ford Taunus, veel bespeeld en 1x Schuco Mirakocar 1001 met sleutel (Cond.: G), licht bespeeld 9-11cm. Cond.: M-G
Blikken Mercedes raceauto, gemerkt Western germany met werkend opdraaimechaniek en sleutel ca. 1950. Raampje mist, in redelijke bespeelde staat 24x12x5cm. Cond.: R
Dertien schaalmodellen; 1x Solido Fiat 500 (1:16), 1x Maisto Ford explorer (1:24), 1x plastic oltimer met batterij, 1x Bburago Citroën T.A. 15CV (1:24), 1x Polistil Fiat 508 III-Coppa Dóro TG 13/14 (1...
Kavel met verschillende schaalmodellen waaronder; 3x Hotwheel in verpakking, 2x Motormodellen (Bburago en Maisto) en enkele andere modellen, in redelijk tot nieuwstaat.
Schaalmodel ERTL (3371G), McCormick-Deering Farmall in zeer goede staat 17x14x8,5cm.
Zes schaalmodellen 1:18; 1x Road Lagends, Willys Coupe 1941 op plastic voet, 1x Maisto Aston Martin DB7 Vantage, 1x Kyosho BMW 7-series, 1x (1 spiegel eraf, wel erbij), 1xMaisto 2000 DeVille, 1x G.C.O...
Schaalmodel Fendt 936 Vario in originele doos avn Bruder en in nieuwstaat 46x20x20cm.
Schaalmodel Solido 1:19, Ford V8, Beverly Hills Fire Department No. 3 in zeer goede staat 25x9,5x11cm.
Grote (ca. 45cm lang) op afstand bestuurbare auto ""Vengeance" 27Mhz, in nieuwstaat
Zes oude poppen, celluloid etc. Gemerkt en ongemerkt, in zeer goede originele staat 20-30cm. Cond.: G
Grote Duitse schildpad pop met originele kleertjes en schoene. Nr. 46 REP in zeer goede staat 43cm.
Grote Duitse schildpad pop met originele kleertjes en schoenen. Nr. 56 REP in zeer goede staat 55cm.
Grote Duitse schildpad pop met originele kleertjes en schoenen. Nr. 53 met slaapogen in zeer goede staat 55cm.
Grote Duitse schildpad pop met originele kleertjes en schoenen. Nr. 56 REP in zeer goede staat 55cm.
Grote Duitse schildpad pop met originele kleertjes en schoenen. Nr. 56 REP in zeer goede staat 55cm.
Groot kavel divers speelgoed o.a; Tekno, Norev etc. Cond.: R
Vier delen Duitse spoorweg en speelgoed; 1x tendetlok, 1x Diesellok, 2 wagons (1x Trix en 1x ongemerkt) 10-21cm. Cond.: R
Groot kavel van 34 metalen Matchbox, Lesney, etc., auto's in redelijke bespeelde staat, Cond.: M-R-G