Prachtige oker-bruin kleurige vaas ca. 1940, ongemerkt (Copier?), in zeer goede staat 30xø19cm. Cond.: G
Kristallen schenkkannetje met 3 waaierkristallen glaasjes 10-17cm. Cond.: G
Groot glas-in-lood venster met gebrandschilderde voorstelling. "Het leven zucht naar licht en lucht" 20e eeuw 83x68cm. Cond.: G
Groot beschilderd glas-in-lood raam 2e helft 20e eeuw met bloemdecor in zeer goede staat 70x57cm.
Hollands gegraveerd glas ca. 1800 met tekst "Gewijd aan de vriendschap", chips van de voet af 17xø9cm. Cond.: M
Twee Hollands kristallen vazen van Kristalunie Maastricht, gesigneerd Max Verboeket in zeer goede staat 20-22cm.
Drie oude kristallen vazen 20e eeuw (bewerkt), 1 chip 14-22cm. Cond.: R-G
Kavel diversen o.a; 13 glazen (o.a. cognac), 1x Petrus Regout roomkannetje ca. 1900, 1x porseleinen asbakje, 1x blaasbalg, 1x stoffer&blik, 1x kaasplank en div. plated Cond.: G
19e Eeuwse roze karaf met 5 glazen. Prachtige handgeschilderd voorstellend een jongen in landschap 16-31cm. Cond.: G
Moderne glasfusing schaal, gemaakt door Blenda Bleyenberg te Oldenzaal in zeer goede staat 32x22x2cm. Cond.: G
Kristallen olie- en azijnstel 4-delig ca. 1880 (houder beschadigd) 27,5x21x10cm. Cond.: R
Elf delen kristal 20e eeuw o.a; waaierkristal, jampot, Murano, onderzetters etc. Cond.: R-G
Twee delen glaswerk oud/antiek; 1x kristal geslepen en gegraveerde vaas Bohemen 20xø15,5cm. en 1x mondgeblazen fles 20xø10cm.
Japanse mondgeblazen likeurset bestaande uit; opklapbare houder, karaf en 6 glazen (1 glaasje kapot) ca. 1910. 27xø17cm. Cond.: R-G
Antiek jugendstil olie-en azijnstel met mosterdpotje in plated houder. Bewerkt met bloemendecor, ca. 1900, 20xø11cm. Cond.:G
Kavel van 46 kristallen glazen o.a; 11x champagneglazen, 8x whiskeyglazen, 4x longdrinkglazen, 10x likeurglazen en 22 wijnglazen (2x minimale chips) Cond.: G
Oud plated dienblad met daarop een karaf en 6 bijbehorende bewerkte glaasjes 20e eeuw 24xø21cm. Cond.: G
Decoratieve glazen mondgeblazen hond 2e helft 20e eeuw in goede staat 30cm. Cond.: G
Kraantjeskan met 6 glazen en glazen beschilderd reservoir met handbeschilderd bloemendecor ca. 1890. In goede originele staat 37x31x26cm.
Mondgeblazen glazen vaas ca. 1930, diverse kleuren glasfusing 19,5xø11cm. Cond.: G
Grote kristallen bokaal, rondom gegraveerd met druiveranken 20e eeuw 26xø15cm. Cond.: G
Zes glazen bierkruiken ca. 1900 met metalen (bewerkte) handgrepen en porseleinen doppen in goede staat 28-33cm.
Vijf delen oud kristal o.a; 1 setje ruitkristallen onderzetters (chips), 1 kandelaar, 2 schalen en 1 setje bestekafleggers 7-22cm. Cond.: R-G