Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen Quang Yin
Resultaat: 50 EUR

Oude bronzen Quang Yin 20e eeuw met Chinese zegel onder 22cm. Cond.: G

2 Delen Oosters brons
Resultaat: 10 EUR

Twee delen Oosters oud brons; 1x zittende Chinees en 1x boedha (inca stijl) 8-10cm. Cond.: G

Javaans houten beeld
Resultaat: 80 EUR

Groot Javaans houten figuur, mooi gestyleerde vrouw met oorbellen en palmbladen. Zeer gedetailleerd uitgewerkt ca. 1950, 57cm. Cond.: U

Bronzen dame, inktpot
Resultaat: 50 EUR

Bronzen non 19e eeuw, vuurverguld. Open te klappen met bergruimte 13xø6cm.

Boekensteunen, Napoleon
Resultaat: 200 EUR

Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer 21e eeuw, voorstellend Napoleon. gesigneerd Rutfany 27x17x11cm. Cond.: G

Boekensteunen, Napoleon
Resultaat: 200 EUR

Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer 21e eeuw, voorstellend Napoleon. gesigneerd Rutfany 27x17x11cm. Cond.: G

Bronzen geit
Resultaat: 190 EUR

Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw (naar Picasso) 37x31x18cm. Cond.: G

Bronzen geit
Resultaat: 190 EUR

Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw (naar Picasso) 37x31x18cm. Cond.: G

Bronzen figuur, Kauba
Resultaat: 675 EUR

Prachtige antieke bronzen figuur van C. Kauba (Carl Kauba 1865 - 1922), voorstellend Bronco Buster, stijgerend paard met cowboy en marmeren voet, mooie patina in zeer goede staat 22x14x10cm.

Bronzen beeldje
Startprijs 120 EUR

Ruurd Hallema, bronzen figuur van een vrouw 18x6x3cm. Cond.: G

Beeldje
Startprijs 50 EUR

Bronzen beeldje 19e eeuw op marmeren sokkel, Romein. Marmer minimaal beschadigd 18xø5,4cm. Cond.: G

Groot beeld, gaper
Startprijs 50 EUR

Grote oude houtgesneden handbeschilderde apothekers Gaper 20e eeuw 54x33x21cm. Cond.: G

Bronzen dame
Resultaat: 50 EUR

Bronzen lampenvoet/kandelaarvoet ca. 1890 van dame met fruit 29x13x13cm. Gestempeld "Ganz & Co Budapest" Cond.: G

Houten beeld, barokstijl
Resultaat: 175 EUR

Grote vurenhouten handgestoken beeld ca. 1920, voorstellend een heilige met engel op zijn schouder 104x54x21cm.

Houten adelaar
Resultaat: 100 EUR

Grote oude lindenhout gesneden adelaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 96x101x35cm.

Beeld, Afrikaans
Resultaat: 25 EUR

Afrikaans natuurstenen vrouwelijk naakt beeld 20e eeuw 37cm. Cond.: G

2 Samac paarden
Resultaat: 45 EUR

Twee oude compositie metalen paarden (1 op marmeren voet) 20e eeuw 14,5x14x8cm. en 11x13x3cm. Cond.: G

Christushoofd
Startprijs 10 EUR

Compositie metalen Christus-hoofd op eiken plaquette met wandbevestiging ca. 1900 19x15x6cm. Cond.: G

Beeld Bali
Resultaat: 120 EUR

Groot houtgesneden Balinees beeld 20e eeuw in zeer goede staat 112x42x18cm.

Beeld A. ter Braak
Startprijs 500 EUR

Anton ter Braak, bronzen figuur "Fieste Sevilla", halfnaakte vrouw met zwaard staand op marmeren sokkel. Inclusief een handgesigneerd boek. Nieuwprijs € 2.500,00, 51x8x8cm. Cond.: G

2 Balinese figuren
Startprijs 25 EUR

Twee oude houten Balinese figuren 1e helft 20e eeuw van mooie kwaliteit. 1 Figuur vingers beschadigd 22-23cm. Cond.: G

Bronzen beeld, E.A. Bousseau
Resultaat: 350 EUR

Emile André Bousseau Paris 1872, massief bronzen beeld voorstellende dansende Griekse danseressen op marmeren voet (20e eeuw) 42x28x18cm., Cond.:G

Beeld, 3 mannen
Startprijs 900 EUR

Groot antiek bronzen beeld Duitsland, gesigneerd Stüttgen met gietstempel Duesseldorf. BronceBildgiesserei G.b.m.H. Voorstellend 3 zingende koorknapen in goede staat 42x32x17cm. Cond.: G

Bronzen beeld, jongen
Startprijs 125 EUR

Bronzen figuur ca. 1910, voorstellend een jongen met overall en pet. Gemonteerd op marmeren voet in zeer goede staat 18x6x6cm. Cond.: G