Nederland vanaf 1/2 ct t/m 2.5 gld., brons-nikkel en zilver, tevens wat penningen en buitenland ook zilver. Leuk lot voor starter. Kwaliteit FR+ZFR.
Cassette van de Ned. Munt Juliana zilver; 10x 1 gulden, 7x 2,5 gulden, 2x zilveren 10 gulden 1970-1973 met penning silver pr. Julianan Palies Soestdijk
Zwart muntenalbum Importa met buitenlandse munten, ook zilver. Leuk voor de starter-verzamelaar.
Setje Ned. goud/verguld, 5 gulden 1912 Wilhelmina 900/000 + 5 gulden goudkleurig verbronst nikkel.
Zestien sets UNC, Ned. Antillen vanaf 1980 t/m 2001, diverse jaren
Vijftien sets Nederlandse provincien 1987 t/m 1997 en 1999 (3x dubbele)
Geel boek met munten van de Nederlandse Antillen, Curacao en Suriname, veel zilver.
Drie penningen; 1x Penning Korps Commando troepen 1942-1992, 1x penning Prinses Irene brigade 1941-1991 en 1x Market Garden nikkel 1944-1989
Muntenalbum Nederland met onder andere; m5ct. 1868 PR, 25ct. 1895 MM schuin, 1/2 Gld. 1909 Cond.: P, diverse jaren gulden ZF. Tevens veel zilver o.a; 10 en 50 Gld. en zilveren penningen.
Zilveren China dollar 1934 Soviet (Szechuan-Shensei-Soviet) Y513.6
Bronzen Chinese cloisonne vaas ca. 1900 (of ouder) met bronzen zegel op de bodem, emaille bloemendecor. Geheel in zeer goede originele staat 23xø16cm. Cond.: G
Kavel van 22 Russische penningen o.a; 1966 Radetzky, 1x Bertoni Milano Santoinio di Padova, 1x Fritz Heckert 1884-1936, etc. etc.
Drie zilveren munten Spanje van 5 Peseta 1871-1898-1898 Cond.: ZF