Grote lederen dokterstas 2e helft 20e eeuw, gemerkt A. (Etienne AIgner?) in uitstekende staat 40x55x30cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse bronzen met koperen haardscherm in waaiervorm. Opklapbaar met vergrendeling 68x98x15cm.
Tafel vitrinekastje met schuifdeur ca. 1900 in goede staat 46x39x23cm. Cond.: G
Antiek mini-pistool, 1 schots nr. 46 in originele staat 8,5cm. Cond.: G
Grote bronzen Historisme deurklopper ca. 1880 in goede originele staat 16x11x5cm.
Antiek mini-pistool Nr. 1234 in originele staat 11cm. Cond.: G
Grote antieke Chinees porseleinen siervaas, ca.1880, met waterlelie- en eenden decor. In goede staat. 43xø19cm,
Oude Afrikaanse houtgesneden hoofdtooi beschilderd. Voorstelling van een gezicht, roofvogel en leeuw 20e eeuw 36x28x31cm. Cond.: G
Zeven oude kurketrekkers gemaakt van wortelhout 20e eeuw ca. 15cm. Cond.: G
Hollandse biedermeier tabakspot ca. 1850, gemaakt van diverse houtsoorten in goede originele staat 16xø14cm.
Oud tabaksrek en doos met diverse tabakspijpen en Art Nouveau sigarenhouder 1e helft 20e eeuw 8-27cm. Cond.: G
Jugendstil bewerkte messing kanonskogel huls met zweepslag-bloemmotief. Datering 1914-1918, in goede originele staat 35xø8cm. Cond.: G
Bronzen 17e eeuwse penkandelaar met monogram D:R in goede originele staat 42xø12cm.
3-Delige antieke altaarset, bestaande uit een heilig kruis en twee kaarskandelaars, ca.1880.Compositie metaal, 18-40 cm., Cond.:G
Hollandse Biedermeier theestoof ca. 1850 met koperen binnenbak en hengsel 35xø29cm. Cond.: G
Engelse 19e eeuwse weegschaal in goede originele staat 58x65x35cm. Cond.: G
Twee prachtige aparte oude soda-spuitflessen in zeer goede staat 32-34cm.
Oude/antieke koperen stormlamp Anchor 1e helft 20e eeuw (bedeukt) 30xø11cm. Cond.: R
Bronzen kandelaar 18e eeuw staande op brede voet 22,5xø13cm. Cond.: G
Grote koperen bewerkte samovaar ca. 1900 in goede originele staat 50x36x30cm. Cond.: Gí