Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Fles wijn
Resultaat: 600 EUR

Fles rode wijn 1994 Petrus Pomerol Grand Vine. Cond.: G

Lederen dokterstas
Resultaat: 100 EUR

Grote lederen dokterstas 2e helft 20e eeuw, gemerkt A. (Etienne AIgner?) in uitstekende staat 40x55x30cm. Cond.: G

Haardscherm
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame 19e eeuwse bronzen met koperen haardscherm in waaiervorm. Opklapbaar met vergrendeling 68x98x15cm.

Vitrinekastje
Resultaat: 40 EUR

Tafel vitrinekastje met schuifdeur ca. 1900 in goede staat 46x39x23cm. Cond.: G

Damesrevolver, penvuur
Resultaat: 80 EUR

Antiek mini-pistool, 1 schots nr. 46 in originele staat 8,5cm. Cond.: G

Bronzen deurklopper 1880
Resultaat: 30 EUR

Grote bronzen Historisme deurklopper ca. 1880 in goede originele staat 16x11x5cm.

5 Speeldoosjes
Resultaat: 55 EUR

Vijf oude Franklin Mint speeldozen voorstellend Elvis Presley op een grammofoon o.a; Burning Love, Jailhouse rock, Blue suede shoes, Teddybear en Heartbreak Hotel 15x10x9cm. (1 Elvis zit los) Cond.: R...

Damesrevolver, penvuur
Resultaat: 130 EUR

Antiek mini-pistool Nr. 1234 in originele staat 11cm. Cond.: G

Vaas, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen siervaas, ca.1880, met waterlelie- en eenden decor. In goede staat. 43xø19cm,

Afrikaans masker
Startprijs 40 EUR

Oude Afrikaanse houtgesneden hoofdtooi beschilderd. Voorstelling van een gezicht, roofvogel en leeuw 20e eeuw 36x28x31cm. Cond.: G

Heilige staf
Resultaat: 30 EUR

Gipsen heilige staf met Maria en kind ca. 1890 (gelijmd). Handbeschilderd in barokstijl 32cm. Cond.: R

7 Kurketrekkers
Resultaat: 20 EUR

Zeven oude kurketrekkers gemaakt van wortelhout 20e eeuw ca. 15cm. Cond.: G

Typmachine Hammond
Resultaat: 240 EUR

Oude Amerikaanse Hammond typemachine no. 12 in redelijke staat 20x34x32cm. Cond.: G

Tabakspot
Resultaat: 40 EUR

Hollandse biedermeier tabakspot ca. 1850, gemaakt van diverse houtsoorten in goede originele staat 16xø14cm.

Pijpenrek div. + doos
Resultaat: 35 EUR

Oud tabaksrek en doos met diverse tabakspijpen en Art Nouveau sigarenhouder 1e helft 20e eeuw 8-27cm. Cond.: G

Bewerkte Jugendstil huls
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil bewerkte messing kanonskogel huls met zweepslag-bloemmotief. Datering 1914-1918, in goede originele staat 35xø8cm. Cond.: G

Messing kaarskandelaar
Resultaat: 150 EUR

Bronzen 17e eeuwse penkandelaar met monogram D:R in goede originele staat 42xø12cm.

Altaarset 3-delig
Resultaat: 30 EUR

3-Delige antieke altaarset, bestaande uit een heilig kruis en twee kaarskandelaars, ca.1880.Compositie metaal, 18-40 cm., Cond.:G

Houten thee-emmer
Resultaat: 60 EUR

Hollandse Biedermeier theestoof ca. 1850 met koperen binnenbak en hengsel 35xø29cm. Cond.: G

Engelse balansweegschaal
Resultaat: 30 EUR

Engelse 19e eeuwse weegschaal in goede originele staat 58x65x35cm. Cond.: G

2 Spuitflessen
Resultaat: 35 EUR

Twee prachtige aparte oude soda-spuitflessen in zeer goede staat 32-34cm.

Stormlamp
Resultaat: 25 EUR

Oude/antieke koperen stormlamp Anchor 1e helft 20e eeuw (bedeukt) 30xø11cm. Cond.: R

Bronzen kandelaar, 18e eeuw
Resultaat: 16 EUR

Bronzen kandelaar 18e eeuw staande op brede voet 22,5xø13cm. Cond.: G

Koperen samovaar
Resultaat: 600 EUR

Grote koperen bewerkte samovaar ca. 1900 in goede originele staat 50x36x30cm. Cond.: Gí