Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ets, Wilhelm Witsen
Resultaat: 450 EUR

Willem Witsen (1860 - 1923 Amsterdam), ets op papier, Amsterdamse gracht met boten 32x23cm. Cond.: G

Houtsnede, monogram J.S.
Resultaat: 40 EUR

Monogram J.S. ca. 1920, ingekleurde houtsnede op papier, zilverreigers 18x28cm. Cond.: G

Eef de Weerd, abstract
Resultaat: 300 EUR

Eef de Weerd 1976 (Hengelo), gemengde techniek op karton, abstracte compositie 34x25cm. Cond.: G

Ets, Amsterdam
Resultaat: 150 EUR

Willem Witsen (Amsterdam 1860-1923), ets op papier (nr. 59), wintergezicht Amsterdam (vochtvlekken) 49x29cm. Cond.: R

Schilderijtje, middeleeuws
Resultaat: 85 EUR

Onduidelijk gesigneerd 18e-19e eeuw, olieverf op paneel, 17e eeuws interieur met figuren 17x23cm.

Ets, M. Bauer
Resultaat: 90 EUR

Marius Bauer No. 88 (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse voorstelling met vele figuren en olifanten 30x21cm.

P. Snik, schilderij
Resultaat: 140 EUR

P. Snik, olieverf op linnen, landschap met boerenhuis 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Renard
Resultaat: 100 EUR

P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met kinderen 13x18cm. Cond.: G

Schilderij, vogel
Resultaat: 130 EUR

Olieverf op linnen "De Vogel", romatisch riviergezicht met vele figuren en boten 50x60cm. Cond.: G

Tekening, Deventer
Resultaat: 80 EUR

Verso W.A. van Deventer 19e eeuw, tekening op papier, studie van twee schepen 12x16cm. Cond.: G

Ton van Tast
Resultaat: 185 EUR

Antonius van de Valk (1884 Delft - ), pastel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 48x36cm. Cond.: G

Ets, Amsterdam
Resultaat: 500 EUR

Willem Witsen (Amsterdam 1860 - 1923), ets op papier, bouw-werkzaamheden in Amsterdam 49x63cm.

Ton van Tast
Resultaat: 185 EUR

Antonius van de Valk (1884 Delft - ), pastel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x47cm. Cond.: G

Lucebert gouache
Startprijs 350 EUR

Lucebert 1977 (Amsterdam 1924 - 1994 Alkmaar), gemengde techniek op papier, 3 figuren 25x30cm. Cond.: G

Aquarel, Jo Manders
Resultaat: 450 EUR

Jo Manders 1981 (Stiphout 1936 - ), aquarel op papier, surrealistische voorstelling met pyramide en hangende glasconstructie 67x48cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 325 EUR

R. Dehoeven 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 60x80cm. Cond.: G

Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Carrington?) ca. 1980, olieverf op linnen, Parijs stadsgezicht met Moulin Rouge 41,5x33cm. Cond.: G

Gouache, Jac Huller
Resultaat: 35 EUR

Jac Huller ca. 1930, pastel op papier, twee papegaaien 38x49cm. Cond.: G

Anton Heyboer, man
Resultaat: 275 EUR

Anton Heyboer ( 1924 - 2005), olieverf op linnen, man met zeis 60x80cm. Cond.: G

Pastel, H. Bellaard
Resultaat: 25 EUR

Henk Bellaard (Dordrecht 1896 - 1975), pastel op papier, wilgen in de sneeuw 47x35cm. Cond.: G

2x Litho, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee ingekleurde steendrukken 19e eeuw, steendruk op papier, Berberis vulgaris en Rhus radicanis 26x45cm.

Schilderij, gemengde techniek
Startprijs 10 EUR

W.Mesman 1921, pastel op papier,kustgezicht bij nacht met roeiboot. 40x27cm., Cond.:G

C. Cornelisz, strandgezicht
Resultaat: 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met spelende kinderen 25x20cm. Cond.: U

Jan Lary
Resultaat: 30 EUR

Jan Larij '26 (Dordrecht 1879 - Haarlem 1962), olieverf op paneel, voorjaar aan de Vechtplassen 41x35cm. COnd.: G