Willem Witsen (1860 - 1923 Amsterdam), ets op papier, Amsterdamse gracht met boten 32x23cm. Cond.: G
Willem Witsen (Amsterdam 1860-1923), ets op papier (nr. 59), wintergezicht Amsterdam (vochtvlekken) 49x29cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd 18e-19e eeuw, olieverf op paneel, 17e eeuws interieur met figuren 17x23cm.
Marius Bauer No. 88 (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse voorstelling met vele figuren en olifanten 30x21cm.
P. Snik, olieverf op linnen, landschap met boerenhuis 50x70cm. Cond.: G
P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met kinderen 13x18cm. Cond.: G
Olieverf op linnen "De Vogel", romatisch riviergezicht met vele figuren en boten 50x60cm. Cond.: G
Verso W.A. van Deventer 19e eeuw, tekening op papier, studie van twee schepen 12x16cm. Cond.: G
Willem Witsen (Amsterdam 1860 - 1923), ets op papier, bouw-werkzaamheden in Amsterdam 49x63cm.
Jo Manders 1981 (Stiphout 1936 - ), aquarel op papier, surrealistische voorstelling met pyramide en hangende glasconstructie 67x48cm. Cond.: G
R. Dehoeven 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Carrington?) ca. 1980, olieverf op linnen, Parijs stadsgezicht met Moulin Rouge 41,5x33cm. Cond.: G
Jac Huller ca. 1930, pastel op papier, twee papegaaien 38x49cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), olieverf op linnen, man met zeis 60x80cm. Cond.: G
Henk Bellaard (Dordrecht 1896 - 1975), pastel op papier, wilgen in de sneeuw 47x35cm. Cond.: G
Twee ingekleurde steendrukken 19e eeuw, steendruk op papier, Berberis vulgaris en Rhus radicanis 26x45cm.
W.Mesman 1921, pastel op papier,kustgezicht bij nacht met roeiboot. 40x27cm., Cond.:G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met spelende kinderen 25x20cm. Cond.: U
Jan Larij '26 (Dordrecht 1879 - Haarlem 1962), olieverf op paneel, voorjaar aan de Vechtplassen 41x35cm. COnd.: G