Kersenhouten kastje met aluminium beslag in uitstekende staat. 3 Lades en 1 deur, gemerkt Bruno meubelfabriek 74x45x80cm.
Kersenhouten dressoir met aluminium beslag in uitstekende staat. 3-Deurs en 3 lades, gemerkt Bruno meubelfabriek 90x47x151cm.
Moderne kersenhouten eethoek met 4 stoelen in uitstekende staat 76x105cm. en 95x40x50cm. Cond.: G
Oud notenhouten boekenkastje 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 106x85x22cm.
Notenhout fineer Grunderzeit 1-deurs vertico met volle zuilen, bewerkt paneel in de deur en lade ca. 1880. In goede staat, blad vastgeschroefd 120x54x86cm. Cond.: G
Pallisanderhouten piedestal met gedraaide stam ca. 1900 in goede staat 98xø28cm.
Twee mahoniehouten kuipstoelen met vlechtwerk in zeer goede staat 85x60x63cm.
Mooie Engelse wortelnoten Queen Anne stijl salontafel in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 50x120x120cm.
Eikenhouten antieke Jugendstil spiegel met facetgeslepen spiegel in zeer goede staat 131x67x9cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse bijzettafel in Louis Seize stijl met goudverf in goede originele staat 75x52cm.
Engelse stijlmeubel bijzettafel met 2 lades op driespantpoot 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 54xø39cm. Cond.: G
Piedestal ca. 1920 met getorste zuil, geheel staand op klauwpoten in goede originele staat 114xø45cm. Cond.: G
Oud mahonie houten ladenkastje, 2e helft 20e eeuw, in Queen Anne stijl. In zeer goede staat. 65x69x39cm.
Leuke notenhouten spiegel ca. 1870 met getorste zuilen, kronen en tollen in zeer goede staat 78x49cm.
Holland eikenhouten 18e eeuwse kist in Renaissance stijl met slot en sleutel. In goede originele staat 65x45x90cm.
Hollandse eikenhouten 2-deurs spinde in Renaissance stijl ca. 1900 met originele sloten en sleutels. in zeer goede originele staat 109x70x45cm.
Oude notenhout-fineer met intarsia schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw Neo barok in goede staat 87x84x40cm.
Engelse eikenhouten schommelstoel ca. 1900 met stoffen zitting in goede originele staat 95x62x44cm.
Twee decoratieve Louis Quinze stijl stoelen met petit point bekleding (bloemen en rocailles) in goede originele staat 20e eeuw 90x48x60cm. Cond.: G
Oude armleunstoel met houtsnijwerk in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw met velours stoffering in goede staat 90x65x60cm. Cond.: G
Grote bruin lederen bank met rood-bruine stoffen zitting en kussens, met koperen spijkers en houten poten. In zeer goede staat 90x103x218cm.
Engelse mahoniehouten kaptafel met 6 laden en kantelbare spiegel. Victoriaans 19e eeuw in goede staat 150x100x52cm.
Zeldzame Duitse Biedermeier kersenhout fineer Lyra-naaitafel ca. 1820 (kersen op vuren). In zeer goede originele staat met origineel binnenwerk. Geen worm, minimale fineerschade 82x38x57cm. Cond.: G