Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kastje
Resultaat: 150 EUR

Kersenhouten kastje met aluminium beslag in uitstekende staat. 3 Lades en 1 deur, gemerkt Bruno meubelfabriek 74x45x80cm.

Klein Art Deco dressoir
Resultaat: 185 EUR

Kersenhouten dressoir met aluminium beslag in uitstekende staat. 3-Deurs en 3 lades, gemerkt Bruno meubelfabriek 90x47x151cm.

Kersen eethoek
Resultaat: 165 EUR

Moderne kersenhouten eethoek met 4 stoelen in uitstekende staat 76x105cm. en 95x40x50cm. Cond.: G

Boekenkastje
Resultaat: 40 EUR

Oud notenhouten boekenkastje 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 106x85x22cm.

1-Deurs vertico
Resultaat: 170 EUR

Notenhout fineer Grunderzeit 1-deurs vertico met volle zuilen, bewerkt paneel in de deur en lade ca. 1880. In goede staat, blad vastgeschroefd 120x54x86cm. Cond.: G

Piedestal
Resultaat: 35 EUR

Pallisanderhouten piedestal met gedraaide stam ca. 1900 in goede staat 98xø28cm.

2 Stoelen, vlechtwerk
Resultaat: 60 EUR

Twee mahoniehouten kuipstoelen met vlechtwerk in zeer goede staat 85x60x63cm.

Salontafel
Resultaat: 35 EUR

Mooie Engelse wortelnoten Queen Anne stijl salontafel in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 50x120x120cm.

Eiken spiegel
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten antieke Jugendstil spiegel met facetgeslepen spiegel in zeer goede staat 131x67x9cm. Cond.: G

Franse tafel
Resultaat: 100 EUR

Franse 19e eeuwse bijzettafel in Louis Seize stijl met goudverf in goede originele staat 75x52cm.

Engelse stijl bijzettafel
Resultaat: 35 EUR

Engelse stijlmeubel bijzettafel met 2 lades op driespantpoot 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 54xø39cm. Cond.: G

Barok stijl piedestal
Resultaat: 50 EUR

Piedestal ca. 1920 met getorste zuil, geheel staand op klauwpoten in goede originele staat 114xø45cm. Cond.: G

Ladenkastje
Resultaat: 25 EUR

Oud mahonie houten ladenkastje, 2e helft 20e eeuw, in Queen Anne stijl. In zeer goede staat. 65x69x39cm.

Spiegel, getorste zuilen
Resultaat: 35 EUR

Leuke notenhouten spiegel ca. 1870 met getorste zuilen, kronen en tollen in zeer goede staat 78x49cm.

Kleine kist, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Holland eikenhouten 18e eeuwse kist in Renaissance stijl met slot en sleutel. In goede originele staat 65x45x90cm.

Eiken renaissance kast
Resultaat: 200 EUR

Hollandse eikenhouten 2-deurs spinde in Renaissance stijl ca. 1900 met originele sloten en sleutels. in zeer goede originele staat 109x70x45cm.

Bureautje
Resultaat: 140 EUR

Oude notenhout-fineer met intarsia schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw Neo barok in goede staat 87x84x40cm.

Engelse schommelstoel
Resultaat: 25 EUR

Engelse eikenhouten schommelstoel ca. 1900 met stoffen zitting in goede originele staat 95x62x44cm.

2 Louis Quinze stoelen
Resultaat: 100 EUR

Twee decoratieve Louis Quinze stijl stoelen met petit point bekleding (bloemen en rocailles) in goede originele staat 20e eeuw 90x48x60cm. Cond.: G

Oude armleunstoel
Resultaat: 10 EUR

Oude armleunstoel met houtsnijwerk in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw met velours stoffering in goede staat 90x65x60cm. Cond.: G

Bank, leer + stof
Resultaat: 250 EUR

Grote bruin lederen bank met rood-bruine stoffen zitting en kussens, met koperen spijkers en houten poten. In zeer goede staat 90x103x218cm.

Kapspiegel
Resultaat: 90 EUR

Engelse mahoniehouten kaptafel met 6 laden en kantelbare spiegel. Victoriaans 19e eeuw in goede staat 150x100x52cm.

Kersen naaitafel
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame Duitse Biedermeier kersenhout fineer Lyra-naaitafel ca. 1820 (kersen op vuren). In zeer goede originele staat met origineel binnenwerk. Geen worm, minimale fineerschade 82x38x57cm. Cond.: G