Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met landschap, zee en boot, gouddecor. Minimale randschade 6xø6,5cm. Cond.: R-G
Twee oude Hollandse Gouda platelen vazen, decor Novada ca. 1920. Schilder B., in goede originele staat 21xø14cm.
Grote keramieken bloempot (voorraadpot), Oosters met blauw-groen glazuur 20e eeuw 50xø45cm. Cond.: G
Chinees porseleinen poes met fruit- en groentedecor, gemerkt H.K. 5 Dynasty in zeer goede staat 21x12x9cm. Cond.: G
25 Delen Schuman Dresden porselein o.a; 2x cakeset, 5x opengewerkte schalen, 1x opengewerkte schaal. Allen met goud- en bloemdecor 18-25cm.
Twee prachtige Hollandse Fayence Jugendstil vazen, gemerkt Jan Willem Mijnlieff te Utrecht ca. 1910. J.M. in eikenblad (1862 - 1940) met floraal decor. 1 Vaas met minimale chip 16,5xø12,5cm. Cond.: R-...
Groot antiek Chinees porseleinen beeld, ca.1900, voorstellende een Chinese man met kind in groen gewaad. 57cm., Cond.:G
Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G
Drie Chinees porseleinen capucijner kop&schotels; 2x met afbeelding van vissende figuren te boot en man op ezel (chips) en 1x met figuren in landschap 4,5xø11cm. en 5xø10,5cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen knobbelvaas 18e-19e eeuw met blauw decor van figuren in landschap in zeer goede staat 18,5xø9cm. Cond.: G
Divers Chinees porselein 18e-19e-20e eeuw, divers decor. 1x kop&schotel en 10 vaasjes (4 beschadigd) 5-12cm. Cond.: R-G
Oude Japanse keramieken vaas met craquelee glazuur en gouddecor (made in Japan) 24xø13cm., Cond.:G
Keramieken kunstenaars sierbord met veelkleurig glazuur. Voorstellend een uil. Gemerkt VNV 1998 BB. 405/575 ø32cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen siervaas en gemberpot 1e helft 20e eeuw. handbeschilderd en met gouddecor 10xø11cm. en 26xø10cm. Cond.: G
Oude gesigneerde aardewerken tulpenvaas ca. 1960 met zwart-groen glazuur en bijzondere vormgeving 35,5x16x18cm. Cond.: G
Vier delen steengoed o.al; 1x grote geglazuurde schaal, 1x kruik en 1x roomkannetje 7-46cm. Cond.: R-G
4 Keramieken vazen, 2e helft 20e eeuw, 1x rode keramieken geglazuurde fles gemerkt Eiling Ochtrup (hals en oor gelijmd ) 1x grijs/bruin geglazuurde fles gemerkt Kubriel R 13/26, 1x Bavaria Jaegers por...
3-Delig Japans porseleinen Satsuma stel ca. 1930. Handbeschilderd met geisha's, figuren en gouddecor 13xø7cm. en 19xø10cm.
Drie oude porseleinen likeurfles-schenkstoppen 1e helft 20e eeuw; 1x vrouw, 1x clown, 1x jager 7-10cm. Cond.: G
Chinees 19e eeuws porseleinen knobbelvaas met deksel (gelijmd), mooie diepblauw decor 21,5xø9cm. Cond.: M
Twee Wedgwood keramieken bloemvazen (Etruria) 2e helft 20e eeuw 13xø10cm. en 24xø19cm. Cond.: G
Drie delen oud keramiek; 1x vaas Schramberger majolicafabrik ca. 1920 met wit/geel/blauw decor 20xø14cm. 1x Fles ca. 1950-1960, gemerkt S.M. met bruine glazuur en dennebomen 23xø9cm. 1x Fles Rusland c...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met landschap, boten, huis en gouddecor. 1 Bordje heeft haarscheur 3xø13,7cm. Cond.: R-G
Drie Chinees porseleinen borden met bloemendecor ca. 1800; 1x heel en 2 gelijmd ø21,5cm. en ø22,7cm. Cond.: M-G