Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Chinese kopjes
Resultaat: 70 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met landschap, zee en boot, gouddecor. Minimale randschade 6xø6,5cm. Cond.: R-G

2 Plateel vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Hollandse Gouda platelen vazen, decor Novada ca. 1920. Schilder B., in goede originele staat 21xø14cm.

Keramieken bloempot
Resultaat: 35 EUR

Grote keramieken bloempot (voorraadpot), Oosters met blauw-groen glazuur 20e eeuw 50xø45cm. Cond.: G

Chinees porseleinen poes
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen poes met fruit- en groentedecor, gemerkt H.K. 5 Dynasty in zeer goede staat 21x12x9cm. Cond.: G

Divers porselein
Resultaat: 150 EUR

25 Delen Schuman Dresden porselein o.a; 2x cakeset, 5x opengewerkte schalen, 1x opengewerkte schaal. Allen met goud- en bloemdecor 18-25cm.

2 Jugendstil vazen
Resultaat: 700 EUR

Twee prachtige Hollandse Fayence Jugendstil vazen, gemerkt Jan Willem Mijnlieff te Utrecht ca. 1910. J.M. in eikenblad (1862 - 1940) met floraal decor. 1 Vaas met minimale chip 16,5xø12,5cm. Cond.: R-...

Groen Chinees beeld
Resultaat: 1.000 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen beeld, ca.1900, voorstellende een Chinese man met kind in groen gewaad. 57cm., Cond.:G

3 Chin. pors. kop&schotels
Resultaat: 50 EUR

Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G

3 Capucijner kop&schotels
Resultaat: 60 EUR

Drie Chinees porseleinen capucijner kop&schotels; 2x met afbeelding van vissende figuren te boot en man op ezel (chips) en 1x met figuren in landschap 4,5xø11cm. en 5xø10,5cm. Cond.: R-G

Chin. knobbelvaas, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas 18e-19e eeuw met blauw decor van figuren in landschap in zeer goede staat 18,5xø9cm. Cond.: G

Kavel diversen (11x)
Resultaat: 90 EUR

Divers Chinees porselein 18e-19e-20e eeuw, divers decor. 1x kop&schotel en 10 vaasjes (4 beschadigd) 5-12cm. Cond.: R-G

Japanse vaas
Resultaat: 10 EUR

Oude Japanse keramieken vaas met craquelee glazuur en gouddecor (made in Japan) 24xø13cm., Cond.:G

Design uilenbord
Resultaat: 15 EUR

Keramieken kunstenaars sierbord met veelkleurig glazuur. Voorstellend een uil. Gemerkt VNV 1998 BB. 405/575 ø32cm. Cond.: G

Chinese vaas + gemberpot
Resultaat: 10 EUR

Oude Chinees porseleinen siervaas en gemberpot 1e helft 20e eeuw. handbeschilderd en met gouddecor 10xø11cm. en 26xø10cm. Cond.: G

Aardewerken vaas
Resultaat: 20 EUR

Oude gesigneerde aardewerken tulpenvaas ca. 1960 met zwart-groen glazuur en bijzondere vormgeving 35,5x16x18cm. Cond.: G

4x Steengoed
Resultaat: 10 EUR

Vier delen steengoed o.al; 1x grote geglazuurde schaal, 1x kruik en 1x roomkannetje 7-46cm. Cond.: R-G

4 Vazen
Resultaat: 10 EUR

4 Keramieken vazen, 2e helft 20e eeuw, 1x rode keramieken geglazuurde fles gemerkt Eiling Ochtrup (hals en oor gelijmd ) 1x grijs/bruin geglazuurde fles gemerkt Kubriel R 13/26, 1x Bavaria Jaegers por...

3-Delig Satsuma set
Resultaat: 10 EUR

3-Delig Japans porseleinen Satsuma stel ca. 1930. Handbeschilderd met geisha's, figuren en gouddecor 13xø7cm. en 19xø10cm.

3 Porseleinen stoppen
Resultaat: 10 EUR

Drie oude porseleinen likeurfles-schenkstoppen 1e helft 20e eeuw; 1x vrouw, 1x clown, 1x jager 7-10cm. Cond.: G

Knobbelvaasje
Resultaat: 30 EUR

Chinees 19e eeuws porseleinen knobbelvaas met deksel (gelijmd), mooie diepblauw decor 21,5xø9cm. Cond.: M

2 Wedgwood vazen
Resultaat: 25 EUR

Twee Wedgwood keramieken bloemvazen (Etruria) 2e helft 20e eeuw 13xø10cm. en 24xø19cm. Cond.: G

3 Delen keramiek
Resultaat: 18 EUR

Drie delen oud keramiek; 1x vaas Schramberger majolicafabrik ca. 1920 met wit/geel/blauw decor 20xø14cm. 1x Fles ca. 1950-1960, gemerkt S.M. met bruine glazuur en dennebomen 23xø9cm. 1x Fles Rusland c...

4 Chinese bordjes
Resultaat: 50 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met landschap, boten, huis en gouddecor. 1 Bordje heeft haarscheur 3xø13,7cm. Cond.: R-G

3 Chin. pors. borden
Resultaat: 35 EUR

Drie Chinees porseleinen borden met bloemendecor ca. 1800; 1x heel en 2 gelijmd ø21,5cm. en ø22,7cm. Cond.: M-G