Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. sigarettenpijpje, parelrand
Resultaat: 55 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpje Friesland MT: HZ* L.: 12cm. Cond.: U

Zilv. sigarettenpijpje, boot
Resultaat: 65 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpje met bottermotief 835/000 MT: vM77 L.: 10,5cm. Cond.: U

Divers zilver
Resultaat: 350 EUR

Lot met divers zilver in diverse gehaltes. Bestaande uit o.a. 1 soeplepel, 1 opdienlepel, 1 taartschep, 2 meshouders, 5 vleesdienvorkjes, 9 theelpels, 6 koffielepels, 1 cakevork, 2 gebaksvorkjes, 1 na...

Schaal, zilv. hengsel
Resultaat: 28 EUR

Keramieken art-deco schaal met Hollands zilveren hengsel. In goede originele staat. ø19cm.

4-Delig beleg-couvert
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren set van de fa. van Kempen: visvorkje, horsd'oevre vorkje, vleesbelegvorkje en een botermesje, model dubbel filet. ca 103 gr. Cond.: U.

Zilv. beursje
Resultaat: 25 EUR

Antiek Hollands kralen-beursje met zilveren, 835/000, beugel. MT en jaarletter onbekend. Beugelbreedte 9 cm. Cond U

2 Sigarenpijpjes
Resultaat: 55 EUR

Stel antieke barnsteen met ivoor sigarenpijpjes voorzien van gegraveerde zilveren, 835/000, sierranden. In origineel etui. Birmingham ca.1894, L.6.5cm.

6 Delen zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot zilver: Orchideevaasje, zoutbakje met blauwglazen inzet, 2 servetbanden, een olielampje en 1 vulpotloodje. Totaal ca 156 gr. Cond R

Zilveren schaaltje
Resultaat: 90 EUR

Djokja zilveren, 800/000, hengelsmandje, ajourgezaagd met rondom florale motieven in mand en hengsel. MT J.S. ca 233 gr. ø 18 cm Cond U

Zilveren olielamp
Resultaat: 185 EUR

Zilveren olielamp, 1e gehalte, zgn. Aladins toverlantaarn, op ovale voet, met deksel en vingergreep MT: D.van Ontvoorst en Zn. Amsterdam ca. 1921, 7x11x5.5cm., ca. 98gr.

3 Zilveren lepels
Resultaat: 25 EUR

Drie delen zilver: Roomlepeltje met bloemmotiefsteel, Hollands zilver gekeurd. MT: Sustering, Schijfsma en v.d. Berg, Sneek. Suikerlepel met bloemmotiefsteel, Hollands zilver gekeurd. MT: Zaanlandse Z...

2 Zilveren bonbonlepels
Resultaat: 70 EUR

Stel zilveren bonbonlepels met fraai gevormde bak met graveerwerk en gedraaide steel waarvan de voorzijde is bekroond met afbeelding van koningin Wilhelmina met loshangend haar en achterzijde met Nede...

Zilveren bril
Resultaat: 45 EUR

Zilveren lorgnetmet niëllo zilveren steel 835/000 Cond.: U

Groot plated bestek
Resultaat: 50 EUR

Groot kavel Gero plated divers bestek etc. Cond.: G

2 Sigarettenpijpje
Resultaat: 75 EUR

Twee Hollands zilveren, 835/000, sigarettenpijpjes, waarvan een met uitwerpveer. Cond.: U

3 Zilv. kurken
Resultaat: 60 EUR

Kavel van 3 sierkurken: Twee zilveren, 835/000, sierkurken en een zilveren, 835/000, schenkkurk. Cond R

Zilveren filigrain doosje
Resultaat: 150 EUR

Ovaal zilveren, 835/000, filigrain pillendoosje. 5,5x4x2cm. Cond U

Divers zilver
Resultaat: 65 EUR

Lot divers zilver: bekertje als jachttrofee, 925/000, sigarettenetui en 3 lepeltjes van divers gehalte. Totaal 164 gr. Cond U

2 Zilv. bijbelsloten
Resultaat: 50 EUR

Twee Hollands zilveren bijbelsloten waarvan 1 vermaakt tot broche, MT bijbelslot; J. Kooiman Schoonhoven eind 1860, 835/0100 ca. 27gr. Cond.: G

Zilv. sigarettenpijpje
Resultaat: 65 EUR

Antiek zilveren pijpje met benen mondstuk 835/000 L.: 11cm. Cond.: U

Zilveren rijgnaald
Resultaat: 30 EUR

Fraai gegraveerde zilveren, 835/000, rijgnaald. MT: M.Hackenberg, Middelburg ca.1860, L.7cm., ca. 2gr

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000, suikerschep met 6 bijpassende theelepels. Jaarletter L, 1921 en 5 Hollandse zilveren, 835/000 Biedermeier advocaatlepeltjes. MT J.Schijfsma, Woudsend, eind 1800. Totaal ca 89 gr. Con...

6 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Lot zilver, 800/000: Hollands zilveren servetband en 5 diverse zilveren lepeltjes. Totaal ca 86 gr. Cond G

Zilv. tafelschuivertje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren, 800/000, kinder-eetschuifje met bloemmotief. Lengte 12 cm. ca 25 gr. Cond U