Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Reiswekker
Resultaat: 130 EUR

Kleine antieke messing reiswekker met emaille wijzerplaat, ca. 1890, In uitstekende staat. 7x5x4.3cm.

Wortelnoten tafelklokje
Resultaat: 80 EUR

Oude wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten, dubbele bel, gemerkt Warmink, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 23x17x12cm.

Tafelklok + 2 kandelaars
Resultaat: 225 EUR

Prachtige Jugendstil 3-delig pendulestel ca. 1900 van eikenhout met intarsia en 2-lichts kandelaren. Junghans uurwerk, geheel in zeer goede staat 24x17x12cm. en 32x20x8cm.

Staartklokje
Resultaat: 65 EUR

Oude eikenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Warmink met maanstand in zeer goede originele staat 75x24x16cm.

Klok, pub model
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten pubklok, houtgepind 20e eeuw. Electrique Brillie, gemaakt door Paul Robert ingenieur electricien. Met centrale secondenwijzer ø34x8,5cm. Cond.: G

Schwarzwalder klok
Resultaat: 60 EUR

Duitse Schwarzwalder klok met beschilderde houten wijzerplaat (randschade), verder in originele redelijke staat 19e eeuw 32x25x15cm.

Marmeren pendule
Resultaat: 30 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met 8-daags uurwerk. Marmer is slecht. 27x23x15cm. Cond.:M

Klok, zakhorloge vorm
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve messing wandklok in de voirm van een zakhorloge 20e eeuw 4xø24cm. Cond.: G

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 70 EUR

Leuke wortelnoten Warmink (Wuba) tafelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en bronzen ornamenten. Slagwerk met dubbele bel. Geheel in zeer goede staat 25x12x17cm.

Lantaarnklok
Resultaat: 4.000 EUR

18e Eeuwse lantaarnklok met slagwerk, spillegang en grote balans. Klok heeft een wijzer, twee grote en twee kleine gewichten. IJzeren uurwerk. Zeldzaam exemplaar. H.40cm, D.19cm., B19cm.

Warmink tafelklok
Resultaat: 70 EUR

Leuke oude wortelnoten Warmink (Wuba) tafelklok met goed uurwerk, dubbele bel en maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 26x17x12cm.

Warmink klokje
Resultaat: 80 EUR

Oude Warmink (Wuba) tafelklok van notenhout met maanstand en dubbele bel in goede staat 2e helft 20e eeuw 25x15x11cm. Cond.: G

Russische marineklok
Resultaat: 135 EUR

Prachtige originele Russische marineklok met centrale secondenwijzer. Voorstelling van Russische onderzeeër 50-er jaren in uitstekende staat. Functioneerd goed 9xø20cm.

Grootmoeders tijd, klok
Startprijs 20 EUR

Oude eikenhouten fineer pendule, ca.1920, met bloemdecor. Lichte fineerschade zijkant, met gong. 28x45x14cm., Cond.:R

Vuurvergulde pendule
Startprijs 325 EUR

Grote vuurvergulde bronzen pendule ca. 1850 met 3 figuren (Kindje Jezus met Maria onder een palmboom). 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Prachtige basis 40x45x15cm. Cond.: G

Staande Friese klok
Startprijs 250 EUR

Staande eikenhouten Friese klok, ca. 1800, bronzen uurwerk met wekker, originele bronzen gewichten, slinger en poppen. Kast deels later of verangen. In goede staat. 240x40x25cm.

Klokkenstel
Resultaat: 120 EUR

Groot Frans marmeren pendulestel met coupes ca. 1880 met 8-daags uurwerk met compensatieslinger. Marmeren zuilen met bronzen leeuwen in goede originele staat (minimale chips marmer) 52x45x13cm. en 25x...

Klokkenstel
Resultaat: 130 EUR

3-Delig Frans klokkenstel met figuren ca. 1880. Klok met marmer, compositie metaal en 8-daags uurwerk. marmer achter beschadigd. Figuren met zwart houten voet, compositie metaal, stukje aangelijmd 34x...

Bronklok, historisme
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse Historisme bronklok met koud beschilderde gipsen klokkast. "Dem glücklichen schlägt keine Stunden", met wekkeruurwerk. Wijzers missen 57x32x19cm. Cond.: R-G

Friese stoelklok
Startprijs 400 EUR

Grote Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in zeer goede staat, mooie handbeschildering 78x32x27cm. Cond.: G

Art Deco klokkenstel
Startprijs 30 EUR

Marmeren Art Deco klokkenstel met jonger Junghans uurwerk (marmer licht beschadigd) 18x24x7cm. en 12x8x7cm. Cond.: R

Art Deco wandklok
Resultaat: 25 EUR

Leuke Art Deco wandklok met chroom ca. 1930, donker eiken fineer 52x19x40cm.

Jugendstil klokkenstel
Startprijs 225 EUR

3-Delige Jugendstil pendulestel ca. 1900 Frankrijk. Handbeschilderd Jugendstil bloemenmotief en bronzen ornamenten. 5-Lichts kaarskandelaars en 8-daags uurwerk 51x22x20cm. en 51x19x19cm. Geheel in goe...

Pubklok
Resultaat: 40 EUR

Pubklok (schoolklok) met origineel Gustav Becker Sileria uurwerk en gongslag ca. 1900. Metalen wijzerplaat, geheel in goede originele staat 16xø40cm. Cond.: G