Drie glazen kunstenaars-vazen 2e helft 20e eeuw; 1x Fiorio Glass vaas, 1x grote ongesigneerde vaas en 1x Glasfusing Murano 21-30cm. Cond.: G
4-Delig kristallen setje 20e eeuw; 1x tablet, 1x schenkkannetje, 1x karafe en 1x houder met plated omranding 16xø17cm. Cond.: G
Drie oude geslepen kristallen karaffen 20e eeuw in goede staat 8-35cm. Cond.: G
Acht delen miniatuur kristal; 1x kannetje met twee kopjes, 1x vogeltje (chip), 4x kristallen facetgeslepen bollen (chip) 1-4cm. Cond.: R-G
Prachtige heldere Copier leerdam anna groen glazen vaas in zeer goede staat 20xø18cm. Cond.: G
Drie grote glas-in-lood vensters ca. 1900, 1 glas gescheurd. In goede staat 101x60cm.
Drie prachtige glazen ca. 1900 met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 15xø6,6cm. Cond.: G
Twee kristallen karaffen ca. 1900, punten van de stoppen zijn beschadigd 36xø10cm. Cond.: M
Drie delen kunstenaarsglas 2e helft 20e eeuw; 1x grote bloem (mondgeblazen, 1x slak (chip) en 1x vaasje (Murano?) 9-51cm. Cond.: R-G
Vijf delen kristal 20e eeuw; 1x roomstelletje, 1x dekselcoupe, 2x dekselschalen en 1x karaf 12-35cm. Cond.: G
Drie delen oud kristal 1e helft 20e eeuw; 1x bonbonschaal op hoge voet, amandelslijpsel en bewerkt gouddecor, 1x facetgeslepen suikerstrooier en 1x Jugendstil gegraveerde schankkan 15-20cm. Cond.: G
Plated karaffenset ca. 1880 met 2 amandelgeslepen karaffen, 2 glaasjes amandelgeslepen en glazen nap 30x18x18cm.
Mondgeblazen glas met onderschotel, beide met geribbelde rand. Het glas heeft beschildering. In goede originele staat 33xø13cm.
Grote rode glazen design vaas DutZ 2e helft 20e eeuw 25x29x21cm. Cond.: G
Grote kristallen facetgeslepen schenkkaraf ca. 1900 35x13xø10cm. Cond.: G
Twee delen oud glaswerk, mondgeblazen kruik naar oud voorbeeld uit de 17e eeuw, en antiek ? glas in lood gebrandschilderd venster met afgebeeld een wapen van Henbeck. 22-30cm., Cond.:G
Prachtige 19e eeuwse roze opaline glazen karaf met fijngeschilderd bloemen- en vlinderdecor 30xø13cm. Cond.: G
Grote mondgeblazen langwerpige glazen schaal 60-er jaren bruin/geel 11x36x18cm. Cond.: G
Twee kristallen dekselpotten met hengsel, facetgeslepen in goede staat 1e helft 20e eeuw 15xø12cm. Cond.: G
Twee kristallen gegraveerde glazen ca. 1900; 1x monogram A.H. met bloemen en 1x rondom met floraal decor 14-16cm. Cond.: G
Handbeschilderde glazen vaas met vuurtoren, kustplaatsen en figuur ca. 1900. minimale chip bovenrand 33x10cm. Cond.: R
Drie oude Franse lalique glazen schaaltjes ca. 1930 2-kleurig (groen/neutraal) 4xø13cm.
Vier delen antiek gegraveerd glas; 1x glas gegraveerd met kroon, bloemen en kasteel (mooie kwaliteit), 1x bokaal met brede voet, gegraveerd met wapen (vermoedelijk Duits), 1x karaf met bloemengravure ...
Drie delen antiek glas; 1x karaf met beschildering, 1x gegraveerd slingerglas en 1x groen glas met geschulpte rand 11-34cm. Cond.: G