Weense 19e eeuwse lamp in de vorm van een Oosterse tent met een tabakspijp-rokende Arabier ca. 1900. Made in Austria, compositie metaal met originele beschildering 29x16x14cm. Cond.: G
Duits bronzen figuur van professor Victor Seifert ca. 1920 voorstellend een drinkende naakte vrouw op marmeren voet (mooie patina) 41x11x10cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1900, gesigneerd G. Sommer Napdi. Voorstellend een Romeinse vrouw met waterbak 20,5cm. Cond.: G
Bronzen soldaat met marmeren voet ca. 1900 met reservistenpijp 15cm. Cond.: G
Antieke monnik ca. 1900 in goede staat van compositie metaal 14,5cm.
Prachtige antieke bronzen figuur ca. 1880, voorstellend een vogel bij nest en slang, mooie patina 18x14x12cm. Cond.: G
Prachtige marmeren Art Deco schaal met bronzen pauw ca. 1920 in goede originele staat 11xø30cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1900, voorstellend 2 paarden. Ongesigneerd met mooie patina 22x29x12cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur van een adelijke jongen met hoed en zwaard staande op gedraaide houten sokkel. Onbekende beeldhouwer 19e eeuw. H.78cm.