Bronzen empire stijl hanglamp, electrisch ca. 1900 met groene patina in goede originele staat 60xø63cm.
Groet decoratieve lamp 20e eeuw, hout en in de vorm van een moor. Verf laat iets los 170cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse kerkkandelaar met losse console. Messing 10-lichts neo-gotische stijl, glazen stenen in de console en cloissonee in de kandelaar en console. In goede originele staat. 98x33x33cm.
Empire lamp 19e eeuw, brons met groene patina met vogelkoppen etc. Mooie kwaliteit in goede originele staat 55x40x42cm.
Decoratief levensgroot metalen harnas op standaard 2e helft 20e eeuw in goede staat 194cm. Cond.: G
Antieke 18e eeuwse smeedijzeren scheepskist, met werkend slot en sleutel (oudere restauraties) 41x78x45cm., Cond.:G
Notenhouten Polyphon speeldoos met intarsia en originele messing handvaten (DRGM) ca. 1900. Daarbij een doos met lade en diverse platen in zeer goede staat 17x28x33cm.
Twaalf delen antiek/oud cloisonne 1e helft 20e eeuw o.a; blakers, bureauset, spiegel, fotolijst en schaaltje in goede originele staat 11-21cm.