Philip Lodewijk Jacob Frederik Sadee (Den Haag 1837 - 1904 Den Haag), houtskool op papier, vissersvrouw met kinderen 24x44cm. Cond.: G
Jan Sierhuis 1992 (1928 Amsterdam - ), olieverf op linnen, moderne compositie 130x100cm. Cond.: G
Jan Sierhuis 1979 (1928 Amsterdam - ), olieverf op linnen, compositie 2 figuren 120x100cm. Cond.: G
Emile Barbarini (1855 - 1930 Wenen), olieverf op linnen, dorpsgezicht met paardenspan en figuren bij lantaarns 42x53cm. Cond.: G
Twee schilderijen van Yakovleva Veronica (Russische School), olieverf op linnen, landschappen 27x20cm. en 29x20cm. Cond.: G
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, bruggetje bij Giethoorn met punter 50x60cm. Cond.: G
Fedor van Kregten ( 1871 Diever - 1937 Den haag), olieverf op linnen, schaapsherder met zijn schapen bij avond 87x60cm. Cond.: G
Viervelden icoon met oude-testamenttische triniteit (bezoek van de engelen aan Abraham en Sara rechtsboven), Anastasis of opstanding (linksboven) , de aartsengelen Gabriël en Michael (rechtsonder) en ...
Klaas Bernink, 1977, Acryl op linnen, korenschoven bij Giethoorn, 50x40cm., Cond.:G
L.B. Lieftink ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met bomen 61x41cm. Cond.: G
Theophile de Bock ( Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), olieverf op linnen, bosgezicht met bruggetje Cond.: R
Louis Apol ( 1850 - 1936 Den Haag), olieverf op paneel, 's zomers impressionistisch riviergezicht (bijzonder en origineel werk) 27x20,5cm. Cond.: G
Jan Gierveld, Wierden 1935-2005, olieverf op linnen, Bosgezicht met pad. 110x80 cm., Cond.:G
Gustave Flaschoen ( 1868 1940 België), olieverf op linnen, lachende boer en boerin 41x50cm. Cond.: G
Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Scheveningse haven 50x70cm. Cond.: G
19e Eeuwse kopie naar Gerard de Lairesse ( 1640 -1711 Hollandse School), olieverf op linnen, Romeins interieur met twee figuren in originele lijst. Geheel is in ongerestaureerde originele staat, doek ...
Harry Maas (Nederweert 1906 - 1982), olieverf op paneel, 2 meisjes aan de waterkant 30x40cm. Cond.: G
Xeno Munninghoff (Deventer 1873 - 1944 Barneveld), olieverf op linnene, winters landschap met boerderij 65x45cm. Cond.: G
Deisis-drie iconen- met Christus Pantokrator met moeder Gods en Johannes de Doper in aanbidding . Afkomstig uit middendeel van een iconostase (scheidingswand tussen altaar en kerkvolk). Noord-Russisch...
A.J. Groenewegen (Rotterdam 1874 - 1963 Horn), olieverf op linnen, schaapsherder met zijn schapen bij ruïne 40x60cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op linnen, Drentse boerderij met boerin en geit 60x40cm. Cond.: G
Nicholaas Steffelaar (hoofdwerk) (Amsterdam 1852 - 1918 Den Haag), olieverf op paneel, Hollands 19e eeuws interieur met handwerkende moeder en jongen, tevens een Van Gend en Loos paardekar in interieu...
Jan Cremer 57, Enschede 1940, olieverf op paneel, Jager met kat, 86x61cm., Cond.:G